۵۰۰ اسم برتر پسرانه ایرانی و خارجی

علاوه بر این هر کسب و کار ایرانی و یا استارتاپ، به طور خلاصه می بایست یک نام شیک، تا جای ممکن کوتاه، زیبا و مرتبط با فعالیتش داشته باشد. پسر ساسان از فرمانروایان ایرانی عربستان در زمان ساسانیان بوده است . مرکب از شاه و پور. شاه منظر. شاه سیما. اوبرادر بلاش اول شاه ایران بود و ۳۸ سال سلطنت کرد. که رخسارش همانند رخسار شاه است . این واژه از دو بخش سام و یار تشکیل شده است؛ در معنی سام باید رجوع کنیم به داستان شاهنامه که نام پدر زال بوده و به معنی آتش است؛ بخش دوم که یار است، به معانی مختلف از قبیل دوست، نگهبان و فرشته هم آمده است.

چگونه اسم پسرانه مناسب انتخاب کنیم؟ اسم پسرانه ایرانی ۴۰. اسم پسرانه ایرانی ۸۰. اسم پسرانه ایرانی ۵۰. اسم پسرانه ایرانی ۱۰ . نام پدرِ اورند سردار ایرانی در عهد انوشیروان و نیز نام چند تن اشخاص در ایران باستان . نام انوشیروان دادگر ؛ نام دو تن از پادشاهان طبرستان . برای ارزیابی نام ها می توانید از هفت نکته زیر بهره ببرید. همچنین می توانید نام و فامیل را در کنار هم نوشته و یا تایپ نمایید و سپس هماهنگی ظاهری آنها را بررسی کنید. برای مثال نام “ابراهیم” از نام های زیبا است که معمولا در جامعه آنها را بصورت “ابی” صدا می کنند که چندان زیبا نیست.

قبل از انتخاب نام برای فرزندتان بهتر است ابتدا تکلیف خود را با این کلیشه ها و درستی یا نادرستی آنها مشخص کنید و به قضیه بصورت منطقی نگاه کنید. از دیگر عیوب نام های ناشناخته آن است که گاهی نمی توان فهمید که نام دخترانه است یا پسرانه. تُرنج: بالنگ؛ طرحی مرکّب از طرح های اسلیمی و گل و بوته ای که معمولا در وسط نقش قالی،تذهیب، و مانند آن ها به کار می رود، گویی از مواد معطر میوه ای از خانواده مرکبات که از مرکبات دیگر درشت تر است.

در نمودار زیر می توانید پرطرفدارترین اسامی پسر را که از سایت ثبت احوال استخراج شده است را مشاهده کنید. شما هم می توانید نام هایی که انتخاب کرده اید را در بخش نظرات با کاربران شادیما به اشتراک بگذارید. ممکن است بگویید شروین نام خیلی خوبی است اما چون همسایه مان سه ماه پیش این نام را برای پسرش انتخاب کرده از این نام می گذرم تا فکر نکنند تقلید کرده ایم؛ چنین تفکری صحیح نیست، مسائل کوتاه مدت و حاشیه ای را در تصمیم مهم نام گذاری در نظر نگیرید. در بهترین حالت باید نام را طوری انتخاب کرد که آقا را بتوان در پس و پیش آن به کار برد.

دیدگاهتان را بنویسید