گلدان پلاستیکی بهتر است یا سفالی – بررسی مزایا و معایب هر کدام – اصله

اگر میخواهید با یک قیمت مناسب تعداد زیادی گلدان تهیه کنید پیشنهاد ما به شما گلدان پلاستیکی ریگارت است. این گلدانها سنگین هستند و گلدان مناسب گیاه بزرگ محسوب خواهند شد. نام گذاری این گلدانها بر اساس نام نویسندگان بزرگ دنیا مانند گلستان، موراکامی، دالی، آلن، مسکوب، سیلور استاین، رولان، رابعه، لینچ و مان است.

با توجه به اینکه امروزه دسترسی به اینترنت برای اکثر افراد امکان پذیر است شما میتوانید با مراجعه به این لینک خیلی سریع به فضای اینستاگرام مجموعه سر بزنید و علاوه بر دیدن محصولات زیبا و باکیفیت مجموعه با فرهنگ کتابخوانی آن آشنا شوید. علاوه بر گلدانهایی که به آنها اشاره کردیم گلدانهای دیگری مانند گلدان بتنی یا فلزی نیز وجود دارند که با توجه به آسیب آن ها به گل توصیه نمی شوند. گلدانهای چوبی اکثراً سبک وزن هستند و هزینه آنها نسبتاً پایین است. گلدانهای پلاستیکی به وزن کم و مقاومت بالا در برابر ضربه شهرت دارند. وزن زیاد این گلدانها فرایند جابهجایی گیاه را کمی دشوار میکند اما همین قابلیت مانع از افتادن گیاه میشود.

گلدانهای تولید شده در این مجموعه به سبب جنس متنوعشان، خاصیت متفاوتی دارند؛ بهعنوانمثال گلدانهای سفالی به دلیل جداره خاصشان باعث رشد بهتر گیاه و تنفس راحتتر آن میشوند. این ویژگیها باعث میشوند تعویض گلدان راحتتر انجام شود. کدام گلدان برای خانه من بهتر و مناسبتر است و برای چه گیاهی باید چه گلدانی را انتخاب کنم؟ گلدانهای سفالی قیمت مناسبی دارند و به دلیل رنگ گرم خود خیلی راحتتر با دکور خانه ست میشوند. البته اگر از چوب مناسبی تهیه شده باشند تا چند سال به خوبی قابل استفاده هستند.

گلدان سفالی طرح آلمانی که بخاطر شباهت به مدل های اروپایی، در ایران به این نام معروف شده است، با توجه به رنگ آجری خاص آن و مزایایی که در استفاده از آن برای گیاه وجود دارد، جزو بهترین انتخاب ها برای نگهداری گیاهان در منزل یا محل کار می باشد. با استفاده از رنگ های اکلیلی می توانید نقش و نگار های بامزه و خاص مثل طرح های راه راه یا خال خالی همانند تصویر ایجاد کنید و گلدان های سفالی خود را به سادگی خلاقانه تزیین کنید. با کمک رنگ سیاه از گلدانتان تخته سیاه بسازید و زیبایی آن را دو چندان کنید، این ایده ی خلاقانه و پر کاربرد تزیین گلدان سفالی بهترین ایده برای معرفی گلدان ها است.

دیدگاهتان را بنویسید