گلدان مناسب گیاه، سفالی یا پلاستیکی کدامیک مناسب است؟

کدام در برابر نور آفتاب مقاومتر است. پس اگر میخواهید گلدانی را پشت پنجره بگذارید و یا گیاهتان به تابش مستقیم نور خورشید نیاز دارد، گلدان سفالی انتخاب بهتری است. گلدان پلاستیکی در برابر نور آفتاب مقاوم نیست و به مرور زمان ممکن است تغییر رنگ بدهد. ، انواع خاک های مخصوص گیاهان توانسته است نیاز های گل و گیاه شما مشتریان عزیز را در کمترین زمان ممکن فراهم آورد. کدام برای تنفس ریشه گیاه بهتر است؟ کدام آب کمتری میخواهد؟ کدام با دوامتر است؟ به علاوه این محصول عایق خوبی در برابر تغییرات دمایی است و امکان افتادن یا شکستن آن در اثر ضربه به دلیل جنس محکمی که دارد بسیار پایین است.

و این جنس از گلدان مناسب گیاه که به خشکی بیشتر نیاز دارد نیست. با این حال همه چیز به شیوه نگهداری خودتان و جایی که گیاه را در آن قرار دادهاید نیز بستگی دارد. در این مقاله سعی ما بر این است که مزایا و معایب هر دو نوع گلدان برای شما مطرح کنیم تا بتوانید مطابق با نیازتان، نوع گل و وضعیت موجود انتخاب صحیحی داشته باشید.

اگر قصد خرید این محصول را دارید، به مقاومت آن در برابر پوسیدگی توجه کنید و محصولی را انتخاب کنید که طول عمر بیشتری داشته باشد. طرح های موجود در مهیار پلاست نمونههایی است که در هر فروشگاهی نمیتوانید آن را پیدا کنید. چرا که خطر شکستن آن کمتر است. اما یادتان باشد این وزن کم ممکن است مشکل ساز هم باشد. اما برای گلدان های پلاستیکی شما باید نمک ها را هر چند وقت یک بار بشویید و باعث می شود که زمان شما گرفته شود.

ممکن است یک گلدان سفالی با کیفیت تا چند نسل دوام بیاورد و در آخر هم نسلهای بعدتان آنرا به موزه اهدا کنند. سبک تر از گلدان سرامیکی و تراکوتا یا همان سفالی است. برای میزهای غذاخوری گلدانهای کوچک و با نقوش سادهتر به خصوص گلدانهای سفالی و سرامیکی میتواند بهترین گزینه باشد. حال آنکه گلدانهای سفالی طراحی خاصتری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید