گلدان سفال و پلاستیک گلدان سفالی و گلدان های پلاستیکی – کاکتوسکده

امروزه صنعت سفالگری نیز مانند دیگر صنایع بسیار پیشرفت کرده است به طوری که گلدان های سفالی که امروزه در کارگاه ها تولید می شود بسیار متنوع تر از لحاظ نقش و نگار می باشند. مانند گلدانهای سفالی وزن زیادی دارند اما مانند گلدانهای سفالی بدنه متخلخل ندارند اگر چه گلدانهای سرامیکی که بدنه نازکتری دارند وزن سبکتری هم دارند اما نسبت به انواع دیگر زودتر ترک میخورند این گلدانها وقتی در معرض یخ زدگی قرار میگیرند احتمال شکستن آنها وجود دارد. رنگ های پفی یکی از بامزه ترین ابزار برای تزیین گلدان های سفالی می باشد، این رنگ ها را می توانید به سادگی از فروشگاه های عرضه ی لوازم و تحریر تهیه کنید.

در ادامه جدیدترین مدل های گلدان های سفالی با طرح های زیبا را برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم با ما همراه باشید. قیمت گلدان سفالی که در مراکز فروش این محصولات برای خرید مشتریان عرضه می شود دارای قیمت های متفاوتی است که این تفاوت قیمت این محصولات دلایل بسیاری دارد که در ادامه به نمونه ای از آن ها اشاره خواهیم نمود. قیمت آنان بر اساس اندازه تعینن می گردد. اول گلوله های کوچک (به اندازه نخود یا کمی بزرگ تر) از هر رنگ، درست کنین. گلدان سفالی (رسی) یا گلدان های سرامیکی یا هر جنس دیگه (در هر اندازه ای که نیاز دارین).

، انواع خاک های مخصوص گیاهان توانسته است نیاز های گل و گیاه شما مشتریان عزیز را در کمترین زمان ممکن فراهم آورد. گلدان های سفالی معمولا زیبایی خاصی را به گل می بخشد و اگر شما بتوانید گلدان سفالی با طرح زیبا پیدا کنید شک نداشته باشید که دکوراسیون خاصی را برای خانه خود درست کرده اید. گلدان های سفالی در واقع می توان گفت یکی از بهترین نوع گلدان ها برای نگهداری گل و گیاه است. گیاه در این گلدان ها هم شاداب تر هستند و دیرتر خشک می شوند و همچنین ظاهر بسیار زیبای نیز دارند. اینکه از لوازم و متریال ساده و دم دستی استفاده کنین، می تونه مهم ترین نکته توی تغییر دکوراسیون خانه باشه تا شما رو هم به دردسر زیادی نیندازه.

با این تزیین ساده و جالب همراه باشین و گلدان های قدیمی که فکر می کنین دیگه زیبا و شیک نیستن رو نونوار کنین، ایده های رنگی رو به کار ببرین و حال و هوای گلدان های خونتونو بهاری کنین. حال آنکه گلدانهای سفالی طراحی خاصتری دارند. گلدان های سفالی به علت متخلخل بودن سفال، از پوسیدگی ریشه تا حد زیادی جلوگیری می کنند. شما می تونین توی خونه با کمترین هزینه، وسایل مورد نیازتون رو تزیین کنین و با یادگیری آموزش های هنری ساده و کاربردی، هر وقت که خواستین دکوراسیون خونه تون رو تغییر بدین. اکثر افراد گل هایی که در آپارتمان نگهداری می کنند در قسمت های مختلف خانه و برای تزئیین و دکوراسیون منزل خود از این گل های زیبا استفاده می کنند بنابراین علاوه بر اینکه گل زیبا و خاصی را انتخاب می کنند باید گلدان زیبا و مناسب با دکوراسیون منزل خود پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید