گلدان سفالی بزرگ، بلند، شیک – گیاه نت

اکثر افراد گل هایی که در آپارتمان نگهداری می کنند در قسمت های مختلف خانه و برای تزئیین و دکوراسیون منزل خود از این گل های زیبا استفاده می کنند بنابراین علاوه بر اینکه گل زیبا و خاصی را انتخاب می کنند باید گلدان زیبا و مناسب با دکوراسیون منزل خود پیدا کنند. با این ایده شما میتوانید علاوه بر گلدان، ظروف سفالی دیگر را نیز تزیین کنید و از آن به عنوان ظروف سفره هفت سین یا ظروف سفره آرایی شب یلدا استفاده کنید. در این مقاله چند ایده ساده و خلاقانه برای تزیین گلدان سفالی را به شما آموزش میدهیم.

البته شما میتونید با کمک پارچه های طرح دار هم ظاهر خاصی را به گلدان های ساده سفالی خود بدهید البته برای این کار از هنر دکوپاژ کمک بگیرید و یک گلدان بسیار زیبا و شیک داشته باشید. این لامپ نور مورد نیاز رشد گیاه را تامین می کند و به شما کمک می کند تا هر گیاهی را که به آن علاقه دارید در هر شرایطی پرورش دهید. گلدان سفالی (رسی) یا گلدان های سرامیکی یا هر جنس دیگه (در هر اندازه ای که نیاز دارین).

در ادامه جدیدترین مدل های گلدان های سفالی با طرح های زیبا را برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم با ما همراه باشید. طیف نوری که توسط این لامپ تولید می شود مشابه به طیف نوری خورشید است و کاملا شرایط طبیعی را برای گیاهان تداعی می کند. ولی گلدانهای سفالی به علت ماهیت معدنی و ترکیباتی که در خودشون دارند، میتوانند به این مساله سرعت ببخشند. گلدان سفالی با دمای کم آتش کوره پخته میشود. علاوه­ براین می توان این مزیت را نسبت به گلدان­های پلاستیکی در نظر گرفت که در معرض آفتاب نمی پوسند وتغییر رنگ نیز نمی دهند و به دلیل پخته شدن در کوره از استحکام بیشتری نسبت به گلدان­های پلاستیکی برخورداراند و همچنین نسبت به گلدان­های سرامیکی نیز از قیمت مناسبی برخوردار هستند و با هر بودجه ای همخوانی دارند.

هنگامی که به یک فروشگاه گل و گیاه سر میزنید شاهد انواع گلدانهای پلاستیکی خواهید بود. اگر می خواهید برای خرید گلدان پارچه ای اقدام کنید، می توانید به فروشگاه گرولایت مراجعه نمایید. همچنین، زمانی که هنوز گیاه در داخل گلدان قرار نگرفته است، فضای کمی را اشغال می کند و این موضوع در زمانی که می خواهید تعداد زیادی از آنها را سفارش دهید اهمیت زیادی دارد. لامپ رشد گیاه یکی از محصولاتی است که در کنار محصولاتی مانند گلدان پارچه ای مورد نیاز است. با استفاده از سیم چین به اندازهای که میخواهید روی ظرف کار کنید، نگینهای متری مرواریدی را ببرید و کنار بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید