چاره کار همین اینجاست

کاشیهای شکسته را روی گلدان بچینید، بعد از چند ساعت که کاملا خشک شدند، فاصله بین سطوح کاشیها را با چسب چوب یا ملات آماده بپوشانید. استفاده از کاشیهای شکسته رنگی نیز از ایدههای جالب برای تزیین گلدان سفالی است و به آن حالتی قدیمی میدهد. این هنر از گذشتههای دور روی ظروف سفالی انجام میشده است، شما نیز اگر در هنر نقاشی خبره هستید میتوانید این بار روی گلدانهای سفالی نقاشی دلخواه خود را طراحی کنید و بعد از خشک شدن روی سطح کار را با اسپری کیلر بپوشانید. از دیگر روشهایی که میتوانید برای تزیین ظروف سفالی استفاده کنید، استفاده از پارچههای رنگی است که در خانه اضافه آمدهاند.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به دنبال خرید گلدان سفالی خیلی خاصی هستند و دوست دارید گلدانی داشته باشید که نمونه آن در هیچ جای دیگر وجود نداشته باشد بدون شک محصولات ریگارت بهترین انتخاب برای شما خواهند بود. انتخاب پارچه را براساس طرحی که دوست دارید پیاده کنید، انجام دهید.

اگر می خواهید گلدانی سبک داشته باشید و سبک بودن آن برایتان مهم است ، یا اگر دوست ندارید که گلدان ها به راحتی بشکنند ، بهتر است که از گلدان های پلاستیکی استفاده کنید. و این گلدان ها در مقابل آفتاب دارای ماندگاری بسیار بالای برخوردار می باشند به طوری که اگر در معرض مستقیم آفتاب قرار بگیرند دچار هیچگونه رنگ پریدگی و شکستگی نمی شوند. گلدان سفالی جنسی است که در تمام شهر ها تولید نمی گردد. یکی از روشهای تزیین ظرفهای سفالی استفاده از خمیرهای پلیمر رسی رنگی با نام فیمو است که در هنر مجمسه سازی و جواهرسازی نیز از ان استفاده میشود.

شما میتوانید برای این کار از کودکان دلبندتان نیز کمک بگیرید و اوقات خوشی را با هم سپری کنید. امروزه انواع چسب رنگی در اندازه و شکلهای مختلف در بازار وجود دارد که میتواند گلدان ساده شما را به یک هدیه زیبا برای دوستانتان تبدیل کند. شما میتوانید به راحتی این خمیرها را در رنگهای دلخواه تهیه و براساس مدلی که میخواهید برای تزیین گلدانتان استفاده کنید. همچنین شما می توانید یک لایه سنگریزه را در سینی قرار دهید تا گلدان را در بالای سطح آب نگهدارید.

دیدگاهتان را بنویسید