نحوه اخذ کارت تورلیدری

بدون پرداخت اجاره، هزینه های خودرو و قبوض ، می توانید مقدار قابل توجهی از درآمدتان حین سفر را ذخیره کنید. در واقع از شما خواسته می شود که برای کسب درآمد هنگام سفر خوش بگذرانید! گفتیم که استانبول قطب اقتصادی ترکیه به شمار می رود و کسب و کارهای زیادی در آن فعالیت می کنند، استانبول به مراکز خرید زیبا و پرشمارش مشهور است. استانبول پایتخت ترکیه نیست، اما قلب اقتصادی و فرهنگی ترکیه بشمار می رود و به دلیل رشد و توسعه کسب و کارهای مختلف در آن، قطب اقتصادی ترکیه به حساب می آید.

ایستنیه پارک، با طراحی مرکز خرید با سبک های متفاوت زندگی در فضای کسب و کارهای ترکیه یک نوآوری محسوب می شود و برترین برندهای جهان در این مرکز خرید فروشگاه دارند. همچنین این نوع توریسم می تواند شامل گردشگری در مناطق روستایی و نمایش سنت های بومی جوامع فرهنگی (به عنوان مثال جشنواره ها و آداب و رسوم) و ارزش ها و شیوه زندگی آنان باشد.

استانبول به دلیل بافت فرهنگی و تایخی که دارد، اماکن گردشگری بسیار زیادی را در خود جای داده است، در این بخش برخی از این جاهای دیدنی استانبول را معرفی می کنیم. این مرکز با 350 فروشگاه و فودکورت و اولین شهربازی سرپوشیده ترکیه، یکی از پربازدیدترین مراکز خرید استانبول محسوب می شود. مارماریس یکی از زیباترین جزایر ترکیه است که در جنوب غربی ترکیه قرار گرفته است و بسیاری از تورهای گردشگری ترکیه از این شهر ساحلی مدیترانه ای زیبا بازدید می کنند.

زبان رسمی مردم استانبول ترکی استانبولی است که یکی از قدیمی ترین زبان های دنیا بشمار می رود که در طول زمان دستخوش تغییرات زیادی شده است. در سال های اخیر با گسترش فعالیت برندهای معتبر جهانی در مراکز خرید ترکیه، بسیار یاز برندهای معروف لباس مخصوصا لباس عروس در فروشگاه های بزرگ ترکیه فعالیت می کنند که نه تنها بسیاری از گردشگران خارجی مخصوصا ایرانیان را برای خرید لباس عروس از ترکیه، به این مراکز خرید می کشاند بلکه در میان خود استانبول نشین ها هم طرفداران بسیار زیادی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید