نام فارسی مرجع تخصصی اسم های ایرانی دختر پسر Name Farsi

دریای افول خورشید است، زیبا و دلنشین،ریما نام قدیمی دریاچه ارومیه . این واژه از دو بخش سام و یار تشکیل شده است؛ در معنی سام باید رجوع کنیم به داستان شاهنامه که نام پدر زال بوده و به معنی آتش است؛ بخش دوم که یار است، به معانی مختلف از قبیل دوست، نگهبان و فرشته هم آمده است. الهه عشق و به معنی ناز و ادا ( عاشق نوازش ) است.

دیدگاه ما این است که هر کودک ایرانی شایسته داشتن یک اسم ایرانی زیباست. به نظر شما چه معیارهای دیگری در انتخاب اسم فرزند وجود دارد؟ زمانی که کودکی متولد میشود همه در فکر انتخاب اسمی زیبا برای او هستند. روشن،در روایات ایرانی نام دختر دارا (داریوش سوم) که اسکندر با او ازدواج کرد. انتخاب اسم برای فرزند از مهمترین اقدامات پدر مادرهای ایرانی با شنیدن خبر آمدن فرزند به زندگیشان است. اگر شما هم ترجیح می دهید اسم پسر خاص و اصیل ایرانی را برای پسر خود انتخاب کنید، تا انتهای مطلب همراه ما باشید تا با زیباترین لیست اسامی پسرانه اصیل ایرانی و معنی آنها آشنا شوید.

اسم کردی به معنی روشنایی می باشد ،روشنایی. فهرستی از نام های اصیل ایرانی با معنی و به ترتیب حروف الفبا برای شما گردآوردی کردهایم. معرفی 50 رستوران برتر ایران (بهترین رستوران های کشور. داشتن یک مرجع اسم های دختر و پسر، میتواند به انتخاب اسم کمک کند. به هر حال این فهرست به شما کمک میکند از سردرگمی انتخاب اسم پسرانه ایرانی و فارسی اصیل برای نوزاد پسر تازه متولد شدهتان رها شوید.

چرا که این روزها برای بسیاری از خانواده های گزینش اسم دخترانه ایرانی یا فارسی اصیل به یک ضرورت و تکلیف تبدیل شده است. گوهر، از سنگ های قیمتی و عموماً سبز رنگ – نام سنگی قیمتی به رنگ سبز. ریشه این اسم دخترانه عربی می باشد از روی نام گیاهی برداشته شده است. همچنین هم آهنگ اسم فردی در غرب است که کار تلفظ آن را راحت میکند. از قدیم رسم بر این بود که بزرگترها و پدربزرگ و مادر بزرگ اسم نوزاد تازه متولد شده را انتخاب میکردند، این رسم اشتباهی نیست ولی باید توجه کرد که باید اسمی را انتخاب کرد که علاوه بر زیبایی به روز هم باشد.

دیدگاهتان را بنویسید