منظور از طراحی سایت چیست؟

هر کسب و کار میتواند یک قالب مخصوص به زمینه کاری خود را انتخاب کرده و آن را متناسب با مشتریانش شخصی سازی کند. لزومی ندارد که فردی تمام وقت خود را برای کدنویسی بگذارد و یک وبسایت را پیاده کند. در حقیقت، پس از آن که برای اولین بار آمازون، فروش کتاب را در بستر اینترنت آغاز کرد، بسیاری از کسب و کارها به این مسئله پی بردند که می توانند از طریق فضای مجازی به فروش و درآمد خود کمک کنند.

برای این بخش از React, Bootstrap, HTML, CSS , JS بر حسب نیاز شما استفاده می شود.متناسب با نوع پروژه ممکن است همزمان بخش Back-end سایت شروع شود،همچنین ممکن است پس از این مرحله شروع شود. هدف آنها صرفهجویی در وقت و هزینه است. ما سالها تجربه خلاقیت و طراحی را به شما ارائه می دهیم تا از این طریق با کاربران خود ارتباط عاطفی برقرار کنید و آنها را درگیر طراحی سایت خود کنید. طراحی وبسایت، به شما این امکان را می دهد تا محصولات خود را با نظم بیشتری در دید کاربران قرار دهید و به راحتی آنها را مدیریت کنید.

همین حالا که در حال خواندن این مطلب هستید، اگر سری به گوگل بزنید و تعدادی از کلمات کلیدی مورد نظرتان را جستجو کنید، خواهید دید که اغلب وبسایتهایی که در نتایج جستجو به شما نشان داده شده، با استفاده از سایتسازها ایجاد شدهاند. همانطور که گفتیم، با استفاده از زبان HTML شما قادر خواهید بود ساختار کلی صفحات وب را بسازید، اما این صفحات ظاهری کاربرپسند ندارند. این زبان بسیار سطح بالا بوده و مبتنی بر شی و تفسیری نیز میباشد. در بازار بسیار نابسامان صنف طراحان سایت، شاید یکی از مهمترین و اصلی ترین عواملی که بتوان باعث اعتماد به کیفیت کار پیمانکار شد همین مستندات و مدارک رسمی است زیرا که شرکت طراحی سایت برای دریافت این مدارک از فیلترینگ های خاص و سخت گیرانه دولتی می بایست عبور کند و برای داوری و دادرسی عملکرد پیمانکار در مقابل پروژه کارفرما نیز یک منبع ذی صلاح دولتی پاسخگو خواهد بود .

اما به جز وردپرس، سایت سازهای دیگری نیز وجود دارد که با قابلیتهای فراوان خود و البته قیمتی بسیار پایینتر، یک سایت را حتی حرفهایتر از وردپرس طراحی میکنند. باید طوری طراحی شوند که باعث سردرگمی کاربران نشده و آن ها بتوانند به راحتی در سایت کار خود را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید