معضلات و مشکلات دریافت کارت راهنمای گردشگری

چتربازی بر فراز آبهای نیلگون خلیج فارس یا همان پاراسل یکی از تفریحات هیجانانگیز دیگر جزیره است. شما با شرکت در دوره دیپلم گردشگری آموزشگاه دیپلم گردشگری آریا تهران علاوه بر یادگیری مهارت ها مهم گردشگری، مدرک معتبر، قابل ترجمه و قابل استعلام دریافت خواهید کرد. به این صورت که علاقهمندان به تور و تورگردانی باید در دورههای تخصصی آموزشی تورگردانی شرکت کنند و آزمونهای مختلف و مصاحبه را پشت سر بگذارند تا کارت راهنمای گردشگری برای آنها صادر شود و به صورت رسمی فعالیت خود را شروع کنند.

بعد از موفقیت در این آزمون که نقش آزمون معرفی رو داره ، داوطلب در آزمون جامع که شامل دروس اصلی دوره است ، شرکت می کنه . در ادامه همراه ما باشید تا مکان های دیدنی استانبول را معرفی کنیم. گفتیم که استانبول قطب اقتصادی ترکیه به شمار می رود و کسب و کارهای زیادی در آن فعالیت می کنند، استانبول به مراکز خرید زیبا و پرشمارش مشهور است. استانبول پایتخت ترکیه نیست، اما قلب اقتصادی و فرهنگی ترکیه بشمار می رود و به دلیل رشد و توسعه کسب و کارهای مختلف در آن، قطب اقتصادی ترکیه به حساب می آید.

زبان رسمی مردم استانبول ترکی استانبولی است که یکی از قدیمی ترین زبان های دنیا بشمار می رود که در طول زمان دستخوش تغییرات زیادی شده است. در دوره اسلامی زبان و نوشتار ترکی استانبولی تحت تاثیر عربی دچار تغییرات زیادی شد ولی در دوره مدرن در سال ۱۹۲۸ ، حروف الفبای عربی از زبان و نوشتار کشور ترکیه حذف شد و سیستم نوشتاری از ترکی عثمانی به ترکی استانبولی تغییر پیدا کرد. در گذشته این شهر را قسطنطنیه و ایستیم بولین به معنای به سوی شهر نیز نامیده اند ولی از ۲۸ مارس ۱۹۳۰ این شهر به طور رسمی به نام استانبول شناخته می شود.

اگر به نقشه شهر استانبول نگاهی بیندازید میبینید که شهر استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره آسیا و اروپا قرار گرفته است و این شهر در کنار دریای مرمره و تنگه بسفر قرار دارد. یکی از راههای رسیدن به این هدف خواندن دقیق نظراتی است که مسافر در بخش نظرات رویداد و قبل از سفر برای شما ارسال می کند که می تواند جرقه اجرای یک ایده در رویداد شما باشد. با گذراندن این مراحل، کارت راهنمای با یک سال اعتبار صادر میشد که هر سال باید تمدید شود. حالا که این مراحل رو طی کردید ، کارت راهنمایی تور برای شما صادر میشه ، اعتبار این گواهی ها ، یکساله است و بعد از طی یه سال باید دوباره تمدید بشن .

دیدگاهتان را بنویسید