معرفی 100 نام محبوب پسرانه ایرانی از سال 1380 تا 1396 با معنی اسم

شما هم می توانید نام هایی که انتخاب کرده اید را در بخش نظرات با کاربران شادیما به اشتراک بگذارید. نیلاب : مجازا آبی ملایم و آرامش بخش. معنی اسم دلآرا : موجب آرامش و شادی دیگران؛ محبوب، معشوق، نام همسر دارا (داریوش سوم) و مادر روشنک بنا بر روایات ایرانی. قشنگترین اسم دختر . خزر :دختر که عشوه هایی زیرکانه میریزد.

زلیخا : نام همسر عزیز مصر که مفتون زیبایی یوسف (ع) شد. به این دلیل که اکثر اسم های پسر اصیل ایرانی معنی بسیار زیبایی دارند و معمولا صفت های نیک مردانه در آنها نهفته است. معنی اسم ارسینا . همچنین نامی زیبا و با معنی میتواند در زندگی و آینده کودک تاثیرات مهمی داشته باشد.

اسمی که معنی زیبا داشته باشد. پَرنیان: پارچه ای ابریشمی دارای نقش و نگار؛ نوعی پارچه ی حریر که برای نوشتن به کار می بردند؛ پرده ی نقاشی. برای دسترسی سریع به گالری اسامی پسرانه شادیما از لیست زیر حرف اول مورد نظر خود را انتخاب کنید. با توجه به طولانی بود این مطلب، در صورتی که به دنبال اسم پسر ایرانی با شروع خاصی می گردید، پیشنهاد می کنیم با کلیک بر روی هر یک از حروف موجود در جدول زیر به اسم دلخواه مدنظر خود برسید. اسم پسر اصیل ایرانی .

اسامی اصیل ایرانی دختر . اسم اصیل ایرانی دختر . اسم های قدیمی پسر . اما انتخاب یک اسم دخترانه با کلاس و جدید برای نوزاد میتواند یکی از سخترین کارهای باشد که برعهده پدر مادر است، خیلی از والدین هیچ ایده ای برای انتخاب یک نام ندارند، ولی اصلا نگران نباشید ما بهترین اسم ها رو در این پست از هفت گنج برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم، باما همراه باشید تا زیباترین اسم های دخترانه ایرانی رو همراه با معنی بهتون معرفی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید