معرفی رشته «راهنمای گردشگری» شاخه کاردانش

بلیط هواپیما تهران استانبول از پردرخواست ترین بلیط های شرکت های هواپیمایی در داخل ایران است که آژانس های فروش بلیط آنلاین هواپیما هم پرواز های متعددی را برای آن اختصاص می دهند. وی ادامه داد که ۱۰ کشور اول گردشگری بینالمللی به ایران کشورهای عراق، آذربایجان، ترکیه، پاکستان، تاجیکستان، ترکمنستان، بحرین، افغانستان، کویت و چین هستند که برای تقویت راهنمایان و غذاهای آنها برنامهریزی کردهایم.رحمانی موحد راهنمایان گردشگری را مهمترین زنجیره صنعت گردشگری دانست و اعلام کرد: راهنمایان گردشگری امانتداران خانواده گردشگری هستند.وی با بیان اینکه جاذبه اول گردشگری در ایران زیارت است و بالای ۶۰ درصد آمار گردشگران کشورهای همسایه در سال ۹۴ به زیارت اختصاص داشته، عنوان کرد که سال گذشته با افزایش ۱۰ درصدی در صدور ویزای جهانگردی و ورود گردشگر به کشور رکورد خوبی داشتیم و در گردشگری تخصصی و محتوایی نیز شاهد رشد هستیم.وی در پایان با اشاره به نقش گردشگری در تولید و اشتغال بیان کرد که امیدوارم گردشگری به یک بستر و مطالبه تبدیل شود.

در این میدان، مجسمهای از آتاتورک، بنیانگذار جمهوری ترکیه، به عنوان نمادی قدرتمند، دیده میشود. این مسجد به عنوان نماد شهر استانبول شناخته می شود که با معماری باشکوهش جز جذاب ترین جاذبه های این راهنمای گردشگری استانبول محسوب می شود که از دوره بیزانس به یادگار مانده است و در میدان ایاصوفیه قرار گرفته است.

آکواریوم استانبول در سال ۲۰۱۱ در جنوب غربی استانبول در منطقه فلوریا و در ۵ کیلومتری فرودگاه بین المللی آتاتورک افتتاح شد و تنوع و حجم بالای گونه های جانوران آبی آن به ۱۵۰۰ گونه ی مختلف می رسد و جز شناخته شده ترین اکواریوم های دنیا قرار دارد. گردشگری فرهنگی در حال حاضر محبوبیت زیادی در سراسر جهان دارد و در اخیر گزارش OECD، این نوع توریسم می تواند در توسعه منطقه ای در مناطق مختلف جهان مؤثر باشد. شما با استفاده از تور مجازی آوایار دیگر نیازی به جستوجو در اینترنت و مطالعه منابع نامعتبر درباره جاذبههای گردشگری ایران ندارید.

بسیاری از گردشگران هم به دلیل بافت شهری زیبا و و قلب زنده و تپنده استانبول عاشق این خیابان هستند و هم بدلیل ازدحام و شلوغی زیاد آن که گاهی به رفت و آمد روزانه 3 میلیون نفر ختم می شود از آن بیزار هستند.بازدید از خیابان استقلال، فرصتی منحصر به فرد برای تجربه و روح استانبول در نابترین حالت آن است.

دیدگاهتان را بنویسید