مزایا و معایب انواع گلدان های سفالی ، سرامیکی و .

این گلدان ها بعد از ساخته شدن در کوره با دمای پایین حرارت می بینند. این گلدان های نقاشی شده با نقاشی های مدرن، یک راه نرم تر برای پذیرایی از روزهای گرم تابستان در باغ است. گرافیک کلاسیک سیاه و سفید همیشه یک ظاهر عالی و زیبایی مدرن به محیط میده.شما میتونید از پارچه که دارای طرح سیاه و سفید هست مانند یک پارچه راه راه برای دور یک گلدان بپیچید و اون رو تزیین کنید. برای تزیین گلدان سفالی با وسایل ساده تنها به کمی حوصله و خلاقیت نیاز خواهید داشت، تا بتوانید گلدان های خود را بیش از بیش زیبا کنید.

بسیاری از این گلدانها از مواد بازیافتی تولید میشوند که باعث آسیب رسانی کمتر به محیط زیست خواهد شد. افرادی که علاقه زیادی به گل و گیاه دارند و اهمیت بسیاری به سلامتی آنها میدهند، معمولاً در هنگام خرید این سوال را میپرسند و در انتخاب مناسبترین گلدان تردید دارند. اما اگر میخواهید از آن در بالکن منزل خود استفاده کنید، پس مدلهای با وزن بیشتر نیز میتوانند مناسب باشند. به همین دلیل اگر شما هم به دنبال یک گلدان مناسب هستید، بهتر است که این قسمت از سبک زندگی نمناک را تا انتها مطالعه کنید. این نوع از گلدانها معمولاً مصرف خانگی ندارند و در طراحیهای فضای شهر یا پارکها مورد استفاده قرار میگیرند، این گلدانها وزن زیادی دارند و در برابر تغییرات دمایی مقاوم هستند و تا حد زیادی از ریشه گیاهان در برابر این مسئله محافظت میکنند اما از آنجا که در ساخت گلدانهای سیمانی آهک بکار میرود این مسئله میتواند در رشد گیاه داخل ان تأثیر منفی بگذارد بنابراین اگر قصد استفاده از این گلدانها را دارید قبل از کاشت گیاه داخل آن چندین مرتبه به شکل کامل این گلدانها را با آب شستشو دهید تا جایی که امکان دارد آهک آن شسته شود.

این چیدمان های خلاقانه باعث می شود که گلدان های یکی از پرطرفدار لوازم در تزیین و دکوراسیون منزل به حساب بیاییند. رنگبندی بدون محدودیت این گلدانها و انواع سایز و شکل آنها یکی دیگر از مزایای این گلدانها برای انواع دکوراسیون است. ایده خلاقانه تزیین گلدان سفالی : گلدانی که گیاهان را در ان قرار میدهید یک جلوه از سلیقه و هنر شما در تزیین خانه شما دارد، باید همخوانی بسیار زیادی با گل و یا دکوراسیون منزل شما داشته باشد. کدام در برابر نور آفتاب مقاومتر است. ولی به راستی کدام بهتر است؟

با توجه به نوع و حجم گل میتوان هر کدام از آنها را سفارش داد و خریداری کرد. و این جنس از گلدان مناسب گیاه که به خشکی بیشتر نیاز دارد نیست. گلدان های چند وجهی بتنی هم بیشترین همخوانی را با سلیقهی طرفدارهای سبک مدرن و مینمال دارند، زیبایی و سادگی و نقوش آبرنگی که در بافت خود بتن کار شده از دیگر ویژگیهای این دست سازهها به شمار میآیند. بله شما میتونید گلی درست کنید که گلدان شما رو یک عتیقه نشون بده به عکس گلدان زیر توجه کنید به نظر می رسد مانند قطعات تاریخی به چشم میاد و شما میتونید با استفاده از گل این حس رو در گلدان به وجود بیاورید.

دیدگاهتان را بنویسید