مراحل صدور كارت راهنمای گردشگری

آشنایی با علم باستان شناسی ، تاریخ و روش های مطالعه آن، آغاز دوره تاریخی در ایران، بررسی دوره ایران باستان ، بررسی دوران اسلامی ایران و نیز ادوار معاصر مطالبی است که در این درس بیان می شود. بنابرین مردم شناسی و آشنایی با مفهوم فرهنگ برای وی اجتناب ناپذیر خواهد بود. این یک واقعیت است که بیشتر مدت زندگی یک تورلیدر با مسافران است و مسافران همچون خانواده لیدر تور هستند. هر هدفی هم كه مطرح باشد وظیفه یك لیدر حفظ امنیت مسافران است. مسافران در سنین مختلف و سلیقه های گوناگون و دلایلی متفاوت برای سفر، مشتریان شما محسوب می شوند اما هدف سفر مسافران برای یك لیدر تور بسیار حائز اهمیت است.

اما جای نگرانی نیست آموزشگاه برای اخذ نمره قبولی و نمرات بالا، با ارائه جزوات کمک آموزشی به کارآموز کمک خواهد کرد. چند بار از کشور خارج شده است و یا سابقه دریافت ویزای شینگن تورلیدر چند بار بوده و نوع ویزا چه بوده است، آیا تور لیدر گردشگری امکان اجرای تور به صورت درایور گاید را دارد، آیا توانمندی رانندگی با خودروهای دودیفرانسیل را دارد و یا برای کدام شهرهای ایران و جهان نیاز به محل اقامت ندارد که تور گردان هزینه کمتری داشته باشد.تورلیدر با چند آژانس مسافرتی معتبر سابقه همکاری داشته است، اینها باعث می شود تورلیدر مورد نظری که به دنبالش هستیم را در این صفحه پیدا کنیم.

در مطالب فوق مقداری در مورد راهنمای تور صحبت کردیم. در ادامه اطلاعات بیشتری را در مورد شغل راهنمای گردشگری مطالعه خواهید کرد. دستمزد و حقوق راهنمای تور یکی از مهم ترین موارد برای هر تور لیدری است که با توجه به مهارت و تخصص و توانمندی راهنمای تور تعیین می شود، هر راهنمای تور در صفحه خود ، دستمزد پیشنهادی خود را برای اجرای تورهای داخلی یا تورهای خارجی یا تورهای ورودی مشخص می کند ، از تجربیاتش می نویسد و خاطرات خود را در حین اجرای تورها برای همه بازگو می کند.

با داشتن تجربه و سرمایه لازم می تواند خود آژانس مسافرتی و گردشگری تاسیس کند. راهنمای گردشگری باید همیشه برای مشاوره دادن، حل مشکلات و رویارویی با مسایل اضطراری مانند گم شدن گذرنامه یا پول، بیماری و… راهنمای تور باید همیشه برای مشاوره دادن، حل مشکلات و رویارویی با مسایل اضطراری مانند گم شدن گذرنامه یا پول، بیماری و… در صورتی که فرصت شرکت در یک کلاس را از دست بدهید باید آن سرفصل را به صورت تکدرس خریداری کرده و در کلاس شرکت کنید، همچنین در صورتی که در یک کلاس غیبت بیش از حد مجاز داشته باشید از آن درس حذف شده و باید مجدد آن سرفصل را به صورت تکدرس خریداری کرده و در کلاس شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید