مجموعه زیبا از اسم پسرانه اصیل ایرانی با معنی – مینویسم

استفاده از اسم های تک بخشی در بعضی کشورهای دنیا رواج دارد؛ اسم هایی چون جک، مت، جو، جان اما در کشور ما کوتاهترین اسم ها دو بخشی اند. توتیا: از آبزیان دریایی که در بستر دریا زندگی می کند؛ گردی که به عنوان سُرمه استفاده می کنند. البته درصورت سپری شدن زمانی بیش از 3 ماه از تاریخ تأیید نام و درصورت عدم ثبت شرکت به دلایل مختلف، و هم چنین تغییرنام ، متقاضی می بایست نسبت به واریز مبلغ فوق به شماره حساب مربوطه و ارائه فیش آن اقدام نماید.

برای برقراری ارتباط با ثبت شرکت ایلیا و بهره مندی از مشاوره رایگان در این خصوص می توانید دکمه مشاوره آنی رایگان را کلیک نمایید تا کارشناسان ثبت شرکت ایلیا با شما تماس بگیرند. در انتخاب نام برای علامت تجاری و برند باید نهایت دقت را انجام داد تا نمایانگر ویژگی های آن محصول یا خدمات باشد. یاقوت گوید (این کشور مجاور دربند است در جبال قفقاز و لقب پادشاه آنجا کنداج است و میان این مملکت و جبال قفقاز قلعه و پلی است بزرگ و قلعه را باب اللان نامند و تا تفلیس چندین روزه راه است و عرب آن را اَلان گوید.

نام یکی از عوامل موثر در برندسازی شخصی است. نام پهلوان ایرانی ، پسر گیو و دختر زاده یا خواهر زاده رستم ، که داستان دلاوریهای او در شاهنامهی فردوسی و بیژن نامه آمده است. شاهدخت ماد. || کورش صغیر یا کورش کوچک؛ نام پسر داریوش دوم هخامنشی که برای گرفتن حکومت بر برادرش، اردشیر دوم، شورید. روشن،در روایات ایرانی نام دختر دارا (داریوش سوم) که اسکندر با او ازدواج کرد. معنی اسم پارمیس : پرمیس، نام دختر بردیا و نوه کوروش بزرگ پادشاه هخامنشی، پارمیدا تغییر یافته نام اوستایی پرومیثه یا پرومیزد و به معنی بانوی دانشمند یا بانوی پرمهر است.

الهه عشق و به معنی ناز و ادا ( عاشق نوازش ) است. اسم کردی به معنی روشنایی می باشد ،روشنایی. برای انتخاب اسم پسر اصیل ایرانی از ب می توانید از فهرست زیر کمک بگیرید. اسم های قدیمی پسر . پرطرفدارترین اسم های دنیا. اسم دخترانه بر وزن آنیتا .

دیدگاهتان را بنویسید