قیمت و خرید گلدان سفالی، پلاستیکی، چوبی و سرامیکی 🏺

گلدانهای ارگانیک از مواد موجود در طبیعت همانند فیبر چوب، انواع پیت، کوکوپیت و الیاف نارگیل ساخته شدهاند.این گلدانها خشک هستند و برای مدت طولانی میتوان آنان را انبار کرد اما به محض مرطوب شدن و قرار گرفتن در خاک توسط عوامل زنده خاک همانند انواع باکتریهای مفید خاک تجزیه شده و مصرف میشوند بنابراین زمانی که گیاهان را در این نوع گلدان میکارید و قصد انتقال گیاه را به خاک اصلی دارید نیازی به بیرون آوردن گیاه از این گلدانها نیست و با همان گلدان میتوان به خاک منتقل کرد همچنین ثابت شده است که ریشه گیاهان اصولاً در چنین گلدانهایی در مقایسه با گلدانهای پلاستیکی بهتر و عمیقتر رشد میکنند.

اما گلدانهای سفالی برای پرورش هر نوع گیاهی مناسب بوده است. گلدان های سفالی در گذشته بسیار ساده طراحی میشدند و هیچ طرحی نداشتن که فقط برای قرار دادن گل در آن استفاده میکردند و هیچ تاثیری در زیبایی خانه نداشت اما امروزه گلدان های سفالی را در انواع طرح و مدل ها طراحی میکنند که با توجه به سلیقه ی خود میتوانید گلدان را انتخاب کنید.اگر گلدان را انتخاب کردید و دنبال یک مکان مناسب برای قرار دادن آن میگردید سعی کنید گلدان هارا روی شلف دیواری قرار دهید بهترین مکان برای نشان دادن زیبایی گل وجلب توجه مهمان ها شلف های دیواری هستند.

بنابراین می توانید آن را برای گیاه خود انتخاب کنید. انتخاب پارچه را براساس طرحی که دوست دارید پیاده کنید، انجام دهید. شما چه تجربیاتی در استفاده از انواع گلدان دارید؟ شما میتوانید برای این کار از کودکان دلبندتان نیز کمک بگیرید و اوقات خوشی را با هم سپری کنید. این گلدان های نقاشی شده با نقاشی های مدرن، یک راه نرم تر برای پذیرایی از روزهای گرم تابستان در باغ است. اگر پارچه حریر استفاده میکنید، بهتر است ابتدا گلدان را با یک رنگ سفید رنگ آمیزی کنید تا پارچه روی آن جلوه بیشتری داشته باشد. استفاده از کاشیهای شکسته رنگی نیز از ایدههای جالب برای تزیین گلدان سفالی است و به آن حالتی قدیمی میدهد.

تفاوت دیگر این مجموعه نسبت به سایر رقبا «ارتفاع متغیر گلدانها» است. این گلدان ها به دلیل دارا بودن ظاهری سنتی، زیبایی بیشتری به گل و گیاهان شما می بخشند، همین عامل باعث توجه بیشتر افراد به این گلدان ها شده است. از دیگر روشهایی که میتوانید برای تزیین ظروف سفالی استفاده کنید، استفاده از پارچههای رنگی است که در خانه اضافه آمدهاند. میتوانید از یک نوع پارچه برای کل گلدان استفاده کنید و یا طرح خاصی را در نظر گرفته ابتدا روی پارچه بکشید.

دیدگاهتان را بنویسید