قیمت و خرید گلدان سفالی، سرامیکی، شیشه ای

استفاده از گلدان های سفالی همراه با گل های زیبا یکی از بهترین گزینه ها برای ایجاد فضایی بسیار زیبا در خانه است. خرید گلدان دکوری و تزیینی جلوه خاصی در هر محیطی ایجاد میکند. عیب گلدانهای سفالی سنگین بودن گلدان و احتمال شکستن آن حین جابجایی است البته در مورد گیاهان که برگسار انبوه و سنگین دارند سنگینی وزن گلدان مانع واژگونی میشود. از متداولترین گلدانهایی که امروزه به شکل گسترده استفاده میشود گلدانهای پلاستیکی است.این گلدانها سبک وزن بوده و در سایزهای مختلفی یافت میشود و حتی برخی از آنان از نظر شکل ظاهری شبیه گلدان سفالی یا سرامیکی است گلدانهای پلاستیکی به راحتی قابل جابجایی هستند و میتوان چندین بار از آنان استفاده کرد.

تصاویر زیر نمونه های تزیین گلدان سفالی با وسایل تزیینی مختلف است که به زیبایی دیزاین شده اند. گلدان­های سفالی هم که در کنار تولیدات دیگر قرار گرفتند از این هنر مستثنا نیستند وبه دلیل همین عشق و هنری که با هم آمیخته شده ­اند به گل­ها ومحیطی که در آن استفاده شده، زیبایی دو چندانی می دهد و به همین دلیل در روح و روان انسان اثرات فراوانی به جای می گذارد. این که کدام را انتخاب می کنید بستگی به سلیقه شما دارد. استفاده از گل و گیاه طبیعی در خانه باعث میشود همیشه در خانه حس تازگی کنید و باعث افزایش روحیه ی شما نیز میشود.استفاده از گل های زیبا در دکوراسیون داخلی خانه به شما برای شیک و مدرن سازی خانه کمک میکند اما باید یک مکانی مناسب برای گل ها انتخاب کنید.

اگر بیشتر به فکر دکوراسیون شیک و مدرن هستید باید به همه ی وسایل های خانه اهمیت بدهید وسایل های کوچک که زیاد به آنها اهمیت نمیدهید تاثیر بسیار زیادی در زیبایی دکوراسیون خانه دارند و بیشتر مورد توجه سایر افراد در خانه میشوند. گلدان های سفالی و سرامیکی زیبا با نقوش و بافت هنرمندانه و کیفیت بسیار بالا به طبیعت نزدیکترند و به خاطر منافذی که در بافت خود دارند عمر گل و گیاهی که آن قرار میگیرد طولانیتر و روند پوسیدگی در آنها به تعویق میافتد.

امروزه انواع گلدان های تزیینی در بازار وجود دارد، ولی در صورتی که علاقمندید با استفاده از سلیقه و خلاقیت خود گلدانهای ساده را در منزل دیزاین و زیبا کنید، ضمن ایده گرفتن از تصاویر ارائه شده در بالا می توانید از مجموعه مدل های دیگری از این نوع تزیینات شکیل الهام بگیرید و گلدان های آپارتمانی خود را زیباتر کنید. می توانید تمام گلدان های سفالی که در منزل دارید با تزیینات خاص و شیک زیباتر کنید و از تماشای آنها لذت ببرید. آشنایی با مدل های متنوع و جالب تزیینات گلدان سفالی باعث می شود که گلدان های ساده و معمولی را تبدیل به گلدان های تزیینی زیبایی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید