فرآیند بیمه حدود هفتصد راهنمای گردشگری انجام شد

اگر میخواهید گواهینامه و کارت راهنمای گردشگری فارسی داشته باشید، آزمون انگلیسی نیاز نخواهد بود. اگر متقاضی زبان فارسی باشید، می بایست طبق دستور العمل آزمون زبان فارسی، پروژه تحقیقاتی طبق موضوع اعلامی را انجام دهید. در این بخش از سایت کلیه ویژگی های یک مقصد توریستی را به طور کامل شرح داده که هر کدام در قالب یک موضوع به گردشگران عزیز ارائه می شوند در ادامه به برخی از این موضوعات اشاره خواهیم کرد. راهنمایان تور در هر زبان مورد نظر، باید در حد پیشرفته باشند و سطح زبان آن ها توسط متخصص همان زبان احراز صلاحیت می شود.

البته حضور در یک تور رسمی و تعامل با تور لیدر مربوطه نیز شما را به کف اطلاعات مورد نیاز رهنمون خواهد کرد. اگر دانش آموخته زبان انگلیسی باشید یا آیلتس ۷ به بالا داشته باشید، میتوانید نمره ۹۰ از ۱۰۰ را در این بخش کسب کنید. این شما هستید که باید انتخاب کنید می خواهید راهنمای خوب باشید یا بد. از تماس تلفنی با دفتر مجله اکیدا خودداری فرمایید و صرفا از طریق ارسال پیام در سامانه یا ارسال ایمیل پیگیر وضعیت مقاله خود باشید.

سعی شده در این مقاله اطلاعاتی از گوشه گوشه این شغل جذاب در اختیارتان گذاشته شود. اگر میخواهید درباره شرایط دریافت کارت تور لیدری، آمادگی آزمون تور لیدری، وضعیت کسب و کار تور لیدرها و مزایای دریافت گواهینامه و کارت مربوطه اطلاعاتی کسب کنید، با موسسات رسمی برگزار کننده دوره ها تعامل کرده و اطلاعات لام را بدست آورید. آزمون به صورت مصاحبه ای بوده و منبع خاصی ندارد. در آزمون زبان، شما باید نسبت به ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی اقدام کنید و در مصاحبه هم نمره خوبی کسب کنید. او زمان اجرایی شدن لغو ویزا در سفرهای گروهی ایران و روسیه را منوط به تایید ستادهای کرونا دو طرف دانست و گفت: به محض بازگشت وزیر میراث و گردشگری نامهای به وزیر بهداشت زده شد و عنوان شد که به محض اعلام وزارت بهداشت لغو ویزا اجرایی خواهد شد.

جوابهای دو نامه عدم اعتیاد و سوءپیشینه نیز مثل موارد قبلی باید به دبیرخانه معاونت گردشگری رسانده شوند و ضمیمه پرونده شوند تا فرایند صدور کارت راهنمای گردشگری آغاز شود. وظیفه راهنمای تور صرفا برگزاری تور های طراحی و به فروش رفته از طریق دفاتر خدمات مسافرتی هست. در این میان یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار بر توسعه و پویایی گردشگری، راهنمایان گردشگری و نقش و اهمیت آنان در این عرصه است که باید با شناخت و آگاهی و درک آن به درستی مورد توجه جدی از سوی دست اندرکاران و متولیان این حوزه قرار گیرند. طی ۸ ماه اخیر بیش از ۱۷۰ دفتر خدمات مسافرتی در حوزه گردشگری سلامت فعال بودند و در ۳ ماه نخست ۱۴۰۰ بیش از ۲۶ هزار گردشگر سلامت داشتیم که برای درمان به کشورمان آمدند.

دیدگاهتان را بنویسید