طراح وب سایت

مطمئنا وردپرس دارای مزایا و قابلیت هایی است که اکثریت افراد جهان به دنبال آن هستند و بدون شک بزرگترین آنها رایگان بودن وردپرس و هزینه کم راه اندازی یک سایت وردپرسی نسبت به سایت های اختصاصی است. تجربه نشان داده است که Developer ها و طراحان سایت گارد بسیار زیادی نسبت به WordPress و سایت های وردپرسی دارند! در حقیقت این جداسازی موجب میشود که: اولاَ سرعت لود وبسایت افزایش یابد – ثانیاَ ویژگیهای گرافیکی و ظاهری را بتوان با کنترل مناسبتری در سایت نشان داد – و ثالثاَ این امر به طراحی چند صفحه وب با یک فرمت مشابه و پرهیز از امور تکراری و سنگین کننده سایت جلوگیری میکند.

همچنین برای انتخاب، فقط به تبلیغات اینترنتی اکتفا نکرده و با در نظر گرفتن خواستهها و استراتژی کلی خودتان، خدماتی که شرکت ارائه میکند به همراه قیمت آنها، تکتک بررسی کنید. در طراحی وب، یکی از اصول مهم در پیاده سازی و بهینه سازی آن که باید به آن دقت کرد شرکت طراح سایت مذکور است. در ادامه به بررسی اهمیت طراحی وب سایت و تاثیر آن بر کسب و کارها می پردازیم.

آنچه یک شرکت طراحی سایت موظف به انجام آن برای شما و در اصل پروژه شماست، تأثیر مستقیمی بر میزان موفقیت سایت شما دارد. وبزی، مسیر موفقیت را برای شما طراحی می کند و شما را تا رسیدن به هدفتان همراهی می کند. در واقع، داشتن سایت اختصاصی تنها راه ورود کاربران و دیده شدن نیست بلکه بهترین و موثرترین راه موفقیت در زمینه کسب و کار است. چراکه امروزه موبایل ها توانسته اند جای کامپیوتر ها و صفحات نمایش بزرگ را بگیرد و حدودا بیش از 50 درصد از کاربران با گوشی های موبایل خود به جستجو در اینترنت مشغول هستند.

کاربران در اینگونه از سایتها تعامل بیشتری با سایت دارند. در این ویدئو تفاوت نصب آسان وردپرس با شخصی سازی و طراحی قالب ها و پلاگین های وردپرس با زبان PHP را بررسی شده و میتوانیم تفاوت این دو نوع طراحی سایت را تا حدودی درک کنیم. از این گذشته اینتن در تمامی پروژه های طراحی سایت در انتهای پروژه تمامی بخش های مدیریتی وب سایت را در چندین جلسه به مشتریان خود آموزش می دهد . هر چیزی که در گوگل جستجو شده است یک کلمه کلیدی است. با سفارش سایت و بهینه سازی برای موتور های جستجو (سئو)، می توانید بازار و مخاطبان خود را گسترش داده و درآمد خود را افزایش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید