طراحی سایت Responsive (واکنش گرا)

ما در نیوسئو در تلاش هستیم تا به شما کمک کنیم سایتی قوی و جذاب برای مشتریان خود بسازید و شمارا کمک کنیم تا به کسب درآمد از طریق سایت خود برسید. لذا ما در ادامه مطلب در مورد طراحی سایت در مشهد صحبت می کنیم تا همشهریان عزیز مشهدی که خواهان طراحی وب سایت هستند بیشتر با این مطلب ﺁشنا شوند.

وظیفه ما، در دادهورزان این است که بعد از تحویل خروجی طراحی سایت، در تمام طول سالهای بهرهبرداری شما از سایت، در کنار شما باشیم تا آب در دل شما تکان نخورد. در واقع در این مرحله سایت را تا حدودی می بندیم و شما را با یک خروجی کاملا پردازش نشده تنها نمی گذاریم. اصولاً شرکتها به این نکته بسیار توجه دارند که گرافیک در طراحی سایت باید چگونه لحاظ شود که بتواند علاوه بر حفظ سادگی، مدرن بودن را در سایت مورد نظر به خوبی به نمایش بگذارد.

همان طور که می دانید شهر مشهد علاوه بر شهر زیارتی و سیاحتی بودن یک شهر کاملا صنعتی با مشاغل مختلف است. چرا طراحی سایت در مشهد مهم است؟ بدین منظور، حضور یک شخص حرفهای در زمینه فرانت اند (Front-End) و شخص دیگری با عنوان متخصص بک-اند (Back-End)، در تیم طراحی لازم است.

به عنوان مثال منوی سایت در صفحه نمایش های بزرگ به صورت کامل نمایش داده میشود، اما هنگامی که کاربر، سایت را با صفحه نمایش های کوچکتری باز کند، منو در داخل یک دکمه قرار خواهد گرفت که با کلیک روی دکمه، یک باکس شامل گزینه های منو در اختیار او قرار میگیرد. در طراحی اختصاصی یک وب سایت نوشتن کد و طراحی به صورت ویژه و مختص برای مشتری انجام میشود.

دیدگاهتان را بنویسید