طراحی سایت و طراحی پورتال

در نتیجه حضور شما چه در فضای آنلاین و چه در فضای آفلاین تاثیر بسزایی بر روی معرفی برند شما خواهد گذاشت. همچنین نمونه کارهای واقعی شرکت را مشاهده نمایید تا از خلاقیت و تسلط متخصصان آگاه شوید و مطمئن شوید که می توانند طرح ذهنی شما را روی سایت پیاده سازی کنند. آنیز وب، یکی از معتبرترین و حرفه ای ترین شرکت های طراحی وبسایت شرکتی و سایر وبسایت های تخصصی می باشد که با بهره گیری از دانش و تخصص خود، بهترین خلاقیت و ظرافت را در طراحی سایت ها لحاظ می نماید و سایتی با گرافیک به روز و مطابق با نیاز مشتری را تحویل می دهد.

شرکت آنیز وب، متشکل از تیمی متخصص، متعهد و با تجربه است که طراحی سایتی مطابق با نیاز و براساس علایق شما را درکمترین زمان و با بهترین کیفیت برایتان انجام می دهد. نمی توان زمان مشخصی را برای طراحی سایت شرکتی تعیین کرد زیرا بستگی به عملکردهای مورد نظر مشتری دارد، اما این روند یک تا سه ماه طول می کشد که باز هم بسته به قابلیت های مورد نیاز کم و زیاد می شود. قبل از تعیین هزینه طراحی سایت باید این نکته را در نظر گرفت که وب سایت شما از چه نوعی است و با چه هدفی می خواهد راه اندازی شود، زیرا هر سایتی ساختار متفاوتی دارد و با توجه به این نکات، هزینه راه اندازی سایت نیز متغیر می شود.

9- مشاوره رایگان: این قسمت برای راهنمایی دقیق تر بازدیدکنندگان در نظر گرفته می شود. 8- سوالات متداول: در این قسمت سوالات احتمالی مشتریان به همراه پاسخ قرار می گیرد همچنین امکان درج سوالات کاربران نیز فراهم می شود این قسمت در طراحی سایت شرکتی بسیار حائز اهمیت است، زیرا باعث می شود مشتریان اعتماد لازم را به کسب و کار شما پیدا کنند. افراد با استفاده از این قسمت می توانند با کارشناسان سایت ارتباط برقرار کرده و پاسخ سوالات خود را به خوبی دریافت نمایند. بنابراین شرکت های فعال با طراحی سایت، محصولات خود را به جامعه معرفی می نمایند و با اینکار اقدام به برند سازی و افزایش فروش محصولات خود می کنند.

تعیین تعرفه طراحی سایت شرکتی وابسته به کیفیت طراحی سایت، کیفیت کدنویسی و بهینه بودن الگوریتم ها نیز می باشد که در قیمت نهایی طراحی سایت تاثیر گذار خواهد بود. بسیاری از طراحان تصور میکنند که سئو سایت در حوزه کاری آنها قرار ندارد، در صورتی که یکی از عناصر تاثیرگذار بر بهینه بودن سایت، طراحی درست و اصولی آن است که بدون شک این بخش به طراح مربوط میشود.

دیدگاهتان را بنویسید