طراحی سایت – وبنا

بیشتر قراردادهای پشتیبانی به صورت ماهانه بسته می شوند. در اکثر پروژه های طراحی سایت مجموعه سئوشید، ابتدا یک اسکچ کلی از کاربری سایت پیاده سازی می شود، سپس با مشخص شدن کارایی، ظاهر سایت با استفاده از برنامه نویسی حرفه ای، آغاز خواهد شد. ابتدا وایرفریم سایت شما آماده می شود سپس طراحان گرافیک ما با ارتباط و نظر سنجی شما طراحی اصلی وب سایت شما را آغاز می کنند و پس از تایید طرح اصلی توسط شما فرایند پیاده سازی فرانت اند و بک اند آغاز می شود. بعد از اولین ورود کاربر به سایت، اولین موردی که در رفتار او ممکن است تاثیرگذار باشد و برداشتی کلی از سایت می کند، گرافیک خوب و ظاهر جذاب سایت است ( UI ) بهتر است در کنار این ظاهر خوب، کارایی یک سایت هم بالا باشد.

ممکن است سایتی که سئو می شود، بعد از مدتی افت شدیدی پیدا کند یا مورد حمله هکرها قرار گیرد. البته که هزینه خدمات شرکت های سئو بزرگ مثل نیوسئو هم بسیار زیاد است و درآمدهای قابل ملاحظه ای ایجاد می کند. خیلی از سایت ها، هزینه زیادی برای طراحی متحمل می شوند، اما قالب آن ها طوری طراحی شده است که امکان آپدیت ریت منظم به سختی امکان پذیر است و یا محتواهای گذشته را نمی توان به سادگی به روز کرد. یکی از مزایای اصلی وبسایت امکان سئو آن می باشد که روش بازاریابی بسیار مهمی تلقی می شود ولی اپلیکیشن این امکان را ندارد.

8- سوالات متداول: در این قسمت سوالات احتمالی مشتریان به همراه پاسخ قرار می گیرد همچنین امکان درج سوالات کاربران نیز فراهم می شود این قسمت در طراحی سایت شرکتی بسیار حائز اهمیت است، زیرا باعث می شود مشتریان اعتماد لازم را به کسب و کار شما پیدا کنند. سرعت بارگذاری بالا: مسئله سرعت بارگذاری سایت هم برای کاربران بسیار مهم است و هم برای موتورهای جستوجو. شرکت آمازون سال های پیش اعلام کرد که با افزایش سرعت صد میلی ثانیه ای سایت خود، مقدار فروش آن ها چند برابر شده است.

گوگل بیشتر به دنبال آن است که بهترین نتایج را در دسترس کاربران خود قرار دهد. اما یک بخش از اینترنت در این چند سال هم از لحاظ مخاطب و هم از لحاظ بازار کار بسیار مورد استقبال قرار گرفته و آن موضوع طراحی سایت است و این موضوع برای کسانی که به تازگی میخواهند به آن ورد کنند آینده طراحی سایت یکی از اصلیترین دغدغههای آنها محسوب می شود. این مورد در سلامت سایت بسیار تاثیرگذار است. با وجود این می توانید با کمترین دانش، از سایت خود بیشترین بهره لازم را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید