طراحی سایت , طراحی وب سایت

ما (تیم کنسئو) تاکتیکهای بهینهسازی داخلی صفحات، کلمات کلیدی مهم، استراتژی محتوای سایت و استراتژی بک لینک ها سایت رقبا را بررسی خواهیم کرد. شما میتوانید در رسانههای اجتماعی نیز فعالیت داشته باشید اما این صفحات، جای یک وب سایت خوب را نمیگیرند. شاید تصور کنید، اینکه پروژه طراحی سایت خود را از مشهد به یک شرکت واقع در تهران بسپارید هزینه را برای شما دوچندان میکند، اما در واقع باید بگوییم که هزینههای طراحی سایت محدوده مشهد در دیجی تک کاملاً مطابق با استانداردهای سنفی تعریف شده است و بسته به نوع سفارش شما میتواند رنج متفاوتی داشته باشد.

صفحات اجتماعی قالبهای از پیش تعیین شدهای دارند که به ناچار باید با آنها سازگار شوید. برای اینکه شما کاربران عزیز اطمینان حاصل کنید که از خدمات طراحی سایت و سئو ما چگونه به نتایج عالی تبدیل خواهند شد، ما به شما گزارشات هفتگی و ماهانه ارائه خواهیم کرد تا علاوه بر نظارت در کارهایی که برای سئو سایت شما انجام دادهایمبا مرور کردن این گزارشات به دانش سئویی خود نیز بیافزایید.

علاوه بر این تیم ما آماده آموزش تخصصی سئو و ارائه مشاوره سئو به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری به اعضای تیم شما نیز می باشد و با ارائه ی پیشنهاد ها و نکات تخصصی سئو و با اثبات دلیل در مورد اینکه چرا باید آنها را رعایت کنید به مجموعه شما کمک میکنیم تا خود را ارتقاء دهند و در این مسیر، نتایج پروژه سئوی شما را رصد میکنیم. به عنوان مثال، اگر شما نسبت به یک پست در فیسبوک واکنش خاصی نشان دهید، یک ایموجی محرک بر روی صفحه شما نمایش داده می شود. ارتقاء تجارت شما هدف ماست .

شفافیت بخش بزرگی از خدمات مشاوره سئو و طراحی سایت ما است و هدف ما این است که به شما درک درستی از اینکه برای بهبود سئو سایت شما، چه کاری انجام میدهیم، و در آینده چه برنامهای داریم، ارائه دهیم. از طریق تحقیقات ما، هدف ما این خواهد بود که آنچه را که رقیب شما انجام می دهد را مهندسی کنیم و فرصت هایی را برای رتبه بندی بهتر سایت شما کشف و اجرا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید