طراحی سایت حرفه ای

اما در حال حاضر علاوه بر اینکه سایتها باید ظاهر زیبایی داشته باشند، نیازمند منطق صحیح نیز هستند. کلاسهای آموزشی که با کسب تجربیات بالایی همراه است، اما نیازمند صرف وقت بیشتر و هزینه بالاتر میباشد. بنابراین در یک فرآیند طراحی وبسایت، هر آنچه که مربوط به گرافیک و ظاهر سایت است و ما مشاهده میکنیم، محصول کار دیزاینر front end میباشد. در اینجا قصد داریم بیشتر سوالاتی که مردم به دنبال جواب آن هستند را پاسخ بدهیم! بنابراین به زبان دیگری نیاز پیدا میکنید تا این ضعفها را به خوبی پوشش دهد.

اگر در این حوزه تاکنون تحقیق کرده باشید، به احتمال زیاد با نامهای بسیاری روبرو شدهاید. در قسمت قبل که مراحل یادگیری طراحی سایت را معرفی کردیم، درمورد یادگیری چند مورد از زبانهای مهم این حوزه توضیح دادیم. به همین دلیل پیشنهاد میکنیم در هر بخش از طراحی سایت که مشغول به کار هستید، یکی از زبانهای مربوط به همان حوزه را انتخاب کنید و در همان زمینه کاملا مسلط شوید.

سلام، شما باید بروید وردپرس فارسی را دانلود کنید، در صورت تمایل می توانید ایمیل خود را برای ما ارسال کنید تا نسخه فارسی وردپرس را در اختیار شما قرار دهیم، سپس باید وردپرس قبلی را در پوشه htdocts حذف نمایید و نسخه فارسی را جایگزین آن نمایید، و مراحل نصب وردپرس را مجددا انجام دهید. سپس باید هاست تهیه کنید هاست فضای میزبانی یا به عبارت ساده تر جایی است که وب سایت شما و تمام تصاویر کدها و متعلقات آن در آنجا ذخیره می شود، هاست در واقع یک بخش از یک کامپیوتر می باشد که اطلاعات خود را در سطح اینترنت به اشتراک می گذارد.

در ادامه به شما خواهیم گفت که برای طراح سایت شدن چه مراحلی را باید پشت سر بگذارید. همچنین میتوانید از بخش تیکتینگ سایت در جای جای این سایت برای شما در دسترس قرار داده شده استفاده نموده تا با شما ارتباط برقرار شده و به سوالات شما پاسخ داده شود .

دیدگاهتان را بنویسید