طراحی سایت حرفه ای + فروشگاهی و شرکتی + پشتیبانی یکساله

بنده طبق اطلاعاتی که دادین موارد خواسته شده در صفحه localhost/wordpress وارد میکنم اما به صفحه بعد وارد نمیشه. بعد از گذراندن مراحل گفته شده اقدام به عقد قرارداد می کنیم. از همین رو افرادی که محدودیت زمانی و یا مالی دارند؛ می توانند به کمک این نوع از قالب ها اقدام به طراحی سایت نمایند.

همچنین اگر در مورد طراحی سایت دچار تردید هستید؛ پشتیبان های شرکت به شما به صورت رایگان مشاوره های لازم را ارائه می دهند تا با خیالی اسوده بتوانید تصمیمی مناسب با شرایط تان اخذ نمایید. از این رو با ارائه راه کارهای تجارت الکترونیک که متناسب با نیاز شما است تنها با طراحی یک سایت فروشگاهی یا طراحی سایت B2B میتوانید با اضافه کردن محصولات خود و به روزرسانی مطالب و قیمت های خود تنها با وصل شدن به درگاه بانکی بیشترین درصد فروش را در کسب و کار خود تجربه کنید. نکته مهم دیگر اینکه اگر از درست طی شدن مراحل قبلی اطمینان دارید و احتمال زیادی می دهید که شرکت طراحی سایت مناسبی را انتخاب کرده اید در امضای قرارداد و بررسی جزییاتِ کم اهمیت، وسواس زیاد به خرج ندهید و زمان زیادی را صرف این موضوع نکنید چراکه حساسیت های زیاد در بند بند مفاد قرارداد تنها موجب موجب طولانی شدن بیش از حد پروسه می گردد و در عمل تاثیری در کیفیت پروژه نهایی نخواهد داشت.

وبزی تنها سایت ساز فارسی با امکان شخصی سازی صفر تا صد ظاهر سایت است. باید هاست و یا سروری که انتخاب میکنید مطابق با استاندارد های جهانی باشد تا از حملات مخرب جلوگیری شود و درصورت بروز هرگونه مشکل بتوان نسخه های پشتیبانی را بازیابی کرد. از بابت عدم اجبار به وابسته بودن کارفرمایان به این مجموعه، در انتهای پروژه سورس تحویل کارفرما می گردد و مشتریان دارکوب می توانند در صورت تمایل توسعه و نگهداری وب را به مجموعه ای غیر از دارکوب واگذار نمایند.

این نوع از قالب ها به دلیل عدم نیاز به کدنویسی از هزینه کمتری برخوردار هستند. این جلسات از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا در اکثر موارد باعث تغییرات مثبتی در روند کسب و کار شما می شود. به این نکته توجه کنید که ممکن است موارد درخواستی شما برای هر قسمت از سایت هزینه را افزایش یا کاهش دهد . کار زمانبرتر و در نتیجه هزینه بالاتری برای اجرای پروژه نیاز است. لازم است این نکته را بدانید که هزینه های اجرا، توسعه و پشتیبانی پروژه های فضای مجازی هیچگاه مشخص و قابلیت پیشبینی دقیقی ندارند و همیشه مشمول به هزینه میباشند.

دیدگاهتان را بنویسید