طراحی سایت آماده یا اختصاصی، کدام بهتر است؟

برای طراحی سایت حرفه ای پارامتر های زیادی باید رعایت شود که این موضوع باعث افزایش زمان انجام پروژه می شود. اما فردا دیجیتال برای جلب هرچه بیشتر رضایت مشتریانش پروژه های طراحی سایت اختصاصی خود را در بازه ی زمانی کوتاه تری نسبت به رقبای خود به اتمام می رساند. در نتیجه طراحی وب سایت را هر کسی نمی تواند انجام دهد. طراحی سایت امری فنی و پیچیده است و نمی توان آن را به هر کسی سپرد. از تیم گرافیک گرفته که اولین قدم های طراحی وب سایت را بر می دارد؛ تا تیم تولید محتوا که وب سایت شما را تکمیل و به روز رسانی می کند.

صفحه خوراک(یا خبرخوان) در وب سایتهایی یافت میشود که اغلب مطالب به روز منتشر میکنند. در صورتی که شما می خواهید یک سایت شخصی راه اندازی کنید بله. توصیه می کنیم نام سایت خود را براساس نوع کسب و کار خود انتخاب کنید تا گویای خدمات سایت باشد. به عنوان مثال از نظر امنیت سورس کد این وب سایت ها در اینترنت در دسترس نیست ولی برای وب سایت های آماده این مشکل وجود دارد. طراحی ریسپانسیو یا واکنشگرا: این روزها، طراحی ریسپانسیو دیگر یک گزینه نیست و به یکی از اصول مهم طراحی وبسایت تبدیل شده است.

ما یک سایت هدفمند، مدرن و بسیار زیبا برای شما طراحی میکنیم. آیا کسب و کار ما نیاز به وب سایت دارد؟ یک طراحی تجربه کاربری جذاب که قابلیت استفاده بالایی دارد، دقیقاً همان چیزی است که یک کسب و کار برای طراحی سایت خود نیاز دارد. این موضوع که نرم افزار شما چگونه هنگام عملیاتهای متفاوت رفتار میکند آغاز راهی برای طراحی تجربه کاربری موفق در کنار یک واسط کاربری زیبا و کاربردی است. ممکن است تعدادی از شما با این مشکل مواجه شده باشید که وب سایت مد نظرتان در موعد مقرر به شما تحویل داده نشده و یا چیزی که به شما تحویل داده شده، کاملاً دور از انتظارات شما باشد.

به همین دلیل است که اکثر کارشناسان طراحی سایت را تلفیقی از هنر و فن می دانند. صفحات یک وب سایت مانند اتاقهای یک خانه هستند که باید به یکدیگر راه داشته باشند. صفحه فرود نوع خاصی از صفحه وب است که میتواند هم به عنوان بخشی از یک وب سایت و هم به صورت جداگانه مورد استفاده قرار گیرد. همچنین فرض کنید شما بیایید واسه یه سایت ساده یه فریم ورک بزنید یا یه cms اختصاصی فرقی نمیکنه با چه زبانی، اونو بسازید وبعدش ببینید تمام چیزی که فکر می کردید با کلی باگ و زمان و درگیری ذهنی و…

دیدگاهتان را بنویسید