سفارش طراحی سایت – زیر قیمت رقبا

به عنوان مثال ، وایرفریم ها ، صفحه داستانی ، تست کردن عملکرد کاربر و تجربه آن ها. تعامل های کوچک یا Micro-Interactions، انیمیشن های کوچکی هستند که وقتی کاربر با سایت شما تعامل دارد، برای او نمایش داده می شوند. یا برای ثبت نام در دوره پیشرفته حتما باید مقدماتی را شرکت کنیم ؟ طراحی وبسایت شما ارتباط مستقیم با برند شما دارد و حتما باید زیبا و جذاب باشد. خیلی از مردم فکر می کنند که اگر بخواهند یک سایت خوب را طراحی کنند، حتما باید دوره های خاصی را طی کرده باشند و یا بتوانند از جدیدترین ابزار در این زمینه استفاده کنند.

طبق آمار رسمی که گوگل در سال 2018 منتشر کرده است حدود 55 درصد از کاربران گوگل از طریق موبایل به این سایت مراجعه می کنند که این آمار اهمیت طراحی ریسپانسیو را نشان می دهد. ذکر این نکات ضروریست که طراحی سایت اختصاصی فروشگاهی شما، باید، باید و بایـــــــــد به صورتی باشد که از دید خزندهها و الگوریتمهای گوگل مطلوب باشد. همچنین در مواردی که قصد فروش محصول یا خدماتی را داشته باشید، وب سایت فروشگاهی به مراتب بهتر از یک صفحه اجتماعی خواهد بود. ما از او پرسیدیم که اهمیت داشتن صفحه های فرود مختلف برای بازدید کننده ها به منظور ارائه سرویس ها و محصولات مختلف متناسب با فرد چیست.

یا صرفا می خواهید بازدید کننده ها در سایت شما ثبت نام کنند؟ طراحی وبسایت با سبک بروتالیسم، در واقع از طراحی های ساختمانی میانه قرن بیستم الهام گرفته شده است و با وجود این که بسیاری از مردم احساس می کنند که این طراحی زشت است، اما باز هم طراحی موثری است. به صورت کلی، شما باید بدانید که تقریبا 38% از بازدیدکننده ها اگر حس کنند طراحی یک وبسایت جذاب نیست، سریع آن را ترک می کنند.

با این وجود، شما باید چند نکته در رابطه با طراحی وبسایت مخصوصا درباره طراحی سایت مشهد بدانید. هر بخش کاری دارای سبک های طراحی خودش می باشد، در نتیجه شما باید بدانید که کدام طراحی برای شما مناسب است. به راحتی و بدون نیاز به هیچ کدام از این ها، میتوانید سایت خودتان را طراحی کنید. در ادامه، ما این هشت گام را به صورت کامل بررسی می کنیم و دقیقا به شما نشان می دهیم که در هر کدام از این مرحله ها باید چه کاری انجام دهید تا یک طراحی سایت فوق العاده را رقم بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید