راهنمای گردشگری – 🧡|مطالب مربوط به تورها و مقاصد گردشگری|فیکس تراولز

از خودتان سوال کنید آیا می توانید رویداد را تعاملی تر کنید تا مسافر چیزهای بیشتری یاد بگیرد؟ در اسکله تفریحی کیش میتوانید ماهیگیری کنید یا ماهیگیری بقیه را تماشا کنید، از داخل قایقهای شیشهای ماهیها را نگاه کنید یا با آنها در جزیره دور بزنید. یکی از راه هایی که با آن می توانید پیش از سفر بلیط خود و خانواده را رزرو و خریداری کنید، مراجعه به سایت ها است. اگر دلتان تفریحات دریایی را یک جا میخواهد، راه اسکله تفریحی جزیره را در پیش بگیرید. اما اگر در نوروز به کیش رفتیم کجاها را ببینیم؟ وی با بیان اینکه در حوزه گردشگری باید منتظر فردی جدید با ایدههای نو باشیم، به کاستیهایی موجود اشاره و بیان کرد که سمت و نشر حرکت به سمت مطلوبیت بوده و با قضاوت منصفانه فعالانِ این حوزه، مسیر حرکت امیدبخش است که باید برای حفظ آن توان و اراده جمعی را مجتمع کنیم.رحمانیموحد به باز کردن گرههای بسیار این حوزه طی مدت ۴ سال گذشته اشاره و تصریح کرد:تلاشها و فعالیتهای ذینفعان، ایرانهراسی را از منظر گردشگری به ایراندوستی بدل کرد و صنعت گردشگری به فضیلت و منقبت تبدیل شده و رقابتی در جامعه فرهنگی خارج از کشور برای دیدن از ایران ایجاد شده است.

راهنمای تور، مسئول ارائهی اطلاعات دربارهی مکانها و جاذبهها به مسافران است و در عینِ حال باید مسیر و مقصد را کامل بشناسد و بهطور کامل در دسترس مسافران باشد. «مرتضی رحمانی موحد» معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایعدستی و گردشگری در نشست فعالان صنعت گردشگری استان همدان، از اعلام موافقت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعطای بیمه برای راهنمایان گردشگری خبر داد و بیان کرد:راهی چهار ساله پیموده و سیاستهایی به عنوان برنامه و راهبرد ترسیم شده و امروز باید حساب پس دهیم و بگوییم مجموعه تلاشها با مشارکت آحاد و جوامع ذینفع چه دستاوردی داشته و کدام نقطه از فعالیتهای اجتماعی و اقتصادی در کشور را مورد تأثیر قرار داده است؟

ساحل کلبه هور در غربیترین نقطه جزیره قرار گرفته و آلاچیقهایی برای نشستن و تماشای غروب بسیار قشنگ جزیره دارد. عکسهای منتخب و برگزیده، تور مجازی با بهره گیری از تصاویر پانورامای 360 درجه، فیلمهای HD بهمراه گفتار به دو زبان فارسی و انگلیسی، نقشه های پویا و بروز از شهر شیراز و استان فارس، اطلاعات متنی به دو زبان فارسی و انگلیسی بهمراه کلکسیونهای جذاب دیگری که در ادامه بیان می شود مجموعه محتوای ارزشمند این برنامه فاخر را شکل می دهند.

شما می توانید بدون گذراندن هیچ رشته مرتبطی جذب موسساتی از قبیل ارسباران و آوای طبیعت شده و دوره های لازم را پشت سر بگذارید. بیشتر راهنمایان گردشگری به صورت پاره وقت و در زمان های اوج سفر به این کار مشغول هستند و برای امرار معاش خود شغل دیگری نیز دارند. و از دیدن آنها که فارغ شدی در ساحل بیانتهایش دوچرخه سواری کنی یا با کشتی بروی وسط آب و نفهمی که زمان چه طور میگذرد. نماد کیش، کشتی یونانی است، کشتیای به گل نشسته در غرب جزیره که دیدن غروبهای دلانگیزش و عکس گرفتن با آن یکی از جاذبههای سفر به کیش است.

دیدگاهتان را بنویسید