راهنمای گردشگری – ثبت نام نقدی با تخفیف

حتی ۷۰ درصد هزینه آموزش آن ها را هم می پردازیم. تبصره ۳: دستمزد نیمروز معادل ۶۰ درصد دستمزد تمام روز، طبق جداول فوق محاسبه میشود مدت زمان اجرای آن حداکثر ۴ ساعت متوالی در یک روز است. توجه کنید که دریافت این کارت، حدود ۱ سال زمان می برد و قریب به ۲ میلیون تومان هزینه در بر دارد. به عبارت بهتر دستمزد راهنما برای یک آژانس در روز حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان تمام می شود.

همانگونه که مشاهده می کنید راهنما باید از بین 16 دسته زیر تخصص های خود را انتخاب کند. البته باید توجه داشت که بسیاری از موارد لازم در این شغل، در این دوره ها به افراد آموزش داده نمی شود و در حین کار و با کسب تجربه می توان آنها را یاد گرفت.

با شرکت و قبولی در مصاحبه شفاهی زبانهای خارجی، وزارت میراث فرهنگی گواهی پایان دوره آموزشی صادر میکند. آشنایی با علم باستان شناسی ، تاریخ و روش های مطالعه آن، آغاز دوره تاریخی در ایران، بررسی دوره ایران باستان ، بررسی دوران اسلامی ایران و نیز ادوار معاصر مطالبی است که در این درس بیان می شود. راهنمای گردشگری میتواند در آژانسهای مسافرتی و گردشگری، موسسات گردشگری و هتلها استخدام شود و با کسب تجربه بیشتر به سمت های مدیریتی برسد. کارت تور لیدری ایران، میتواند رزومه شما را برای فعالیت در موسسات گردشگری بین المللی و دریافت پذیرش ارشد و دکترای گردشگری با بورس در دانشگاه های آمریکای شمالی و اروپا تقویت کند و فرصت های کسب و کار هیجان انگیزی برایتان به ارمغان آورد.

سالانه هزاران ایرانی موفق به دریافت کارت تور لیدری می شود که به عنوان کارت صلاحیت حرفه ای، بسیار ارزشمند است. کارت تور لیدری برای فعالیت رسمی و قانونی در حوزه راهنمای گردشگری در ایران نیاز است. تحصیلات راهنمای تور چه میزان است ؟ وی می گوید : تعداد راهنمای گردشگری در حال حاضر خیلی بیشتر از نیاز تورهای گردشگری است.

دیدگاهتان را بنویسید