خرید 24 مدل گلدان سفالی [فوق العاده شیک] به همراه تصاویر

ولی با سایر سبک دکوراسیون خانه نیز هماهنگ میشوند میتوانید در همه ی سبک های خانه از آن استفاده کنید. هم باعث میشود گل سالم تر باشد و از خشک شدن آن جلوگیری کند نسبت به گلدان های دیگر هم ظاهر زیباتری دارند و هم برای قرار دادن انواع گل ها مناسب هستند.گلدان های پلاستیکی ممکن است مزایای زیادی داشته باشد اما اصلا فکر نکنید که نسبت به گلدان های سفالی بهتر هستند بیشتر کسانی که در آپارتمان زندگی میکنند و به گل و گیاه علاقه دارند از گلدان های سفالی استفاده میکنند زیرا هم این گلدان ها مناسب برای قرار دادن گل ها است و هم ظاهر زیبا و شیکتری نسبت به سایر گلدان ها دارند.گلدان های سفالی در مقابل آفتاب مقاوم تر هستند و اگر گل را توی گلدان های پلاستیکی بکارید و بیرون از خانه بگذارید گلدان خراب میشود و مجبور به عوض کردن گلدان میشوید.

بنابراین تبادل هوا و عبور رطوبت خیلی سادهتر از گلدانهای دیگر صورت میگیرد. قدرت نگهداری آب در این گلدانها بسیار مطلوب بوده و برخلاف گلدانهای سفالی هیچ آبی را به خود جذب نمیکنند. از طرفی این گلدانها وزن بالایی دارند و با قرار گرفتن گیاهان قطور در این گلدانها جابجایی آنها به سختی صورت میگیرد. مثلا وزن سبکی دارند و از همه مهمتر قیمت پایینتری نسبت به انواع گلدانها دارند. ضخامت بالا: ضخامت بالای این گلدانها موجب حفاظت ریشه و گیاه میشود و همچنین وزن زیاد این گلدان موجب میشود که گلدان واژگون نشود. در بازار انواع گلدانها با جنسها و شکلهای مختلف وجود دارد، انتخاب اندازه و نوع گلدان در رشد و سلامت گیاهان بخصوص کاکتوسها اهمیت زیادی دارد.

یکلی از انواع گلدانی که برای نگهداری گل و گیاه از اون استفاده میشه گلدان سفالی است، که تزیین آن ها می تواند زیبایی گیاهان را دو چندان کند. رنگ طلائی یکی از آن رنگ هایی است که می تواند ظاهر ساده ی گلدان شما را تبدیل به یک گلدان لوکس و شیک کند، رنگ طلا بر روی بافت گلدان تاثیر می گذارد و می تواند انواع پوشش ها را از یک گلدان طلای مات به درخشش آینه ای درخشان ارائه دهد.جذابیت رو میتونید با استفاده از رنگ طلایی داشته باشید.

این گلدان ها علاوه بر اینکه زیبایی خاصی دارند و باعث جلب توجه همه میشوند یکی از بهترین گلدان ها برای گل است. گلدان میناکاری شده یکی از محبوبترین مدلهای موجود در بازار است که میتوانید آن را به عنوان هدیه برای عزیزان خود خریداری کنید. این گلدانها سنگینتر از گلدانهای پلاستیکی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید