برچسب اسم – اسامی ایرانی

بنابراین روی انتخاب اسم بین المللی ایرانی ناموزون با فامیلی خود پافشاری نکنید! من از ته دلم دوست دارم که این پسر ایرانی در مبارزه اش برنده شود چون اگر ببازد و اتفاقات چند روز پیش روی رینگ هم تکرار شود، آبروی همه ما می رود. اما اگر من باشم، می گویم معروف شدن به چه قیمتی؟

بازهم می گویم که به عنوان یک ایرانی دوست ندارم هموطنم تحقیر شود و از دیدن این اتفاقات هم ناراحت شدم. من به عنوان یک ورزشکار حرفه ای سرم در کار خودم است و مطمئنم همه فایترهای حرفه ای همینطور هستند. این نام زیبا معنی بینایی و امید می دهد و انتخاب خوبی برای والدین به حساب می آید.

به همین خاطر من برای سجاد غریبی شانس قائل هستم، اما وقتی می بینم شرایط بدنی این فردی که در واقعیت هست با آن کسی که در اینستاگرام می دیدیم، چقدر متفاوت است، کمی ناامید می شوم چون مارتین فورد خیلی قوی است و شنیدم قبلا هم سرباز ارتش بوده. قبلا شاهد بودیم که برخی از فایترهای کم سابقه توانستند ستاره ها را با چاشنی شانس شکست دهند. به گزارش “ورزش سه”، اتفاقات عجیب پیرامون مبارزه سجاد غریبی یا همان هالک ایرانی با مارتین فورد انگلیسی، آنقدر که از نگاه طنز در روزهای اخیر بررسی و وایرال شده، به صورت جدی از سوی قهرمانان رزمی و کسانی که تجربه بارها و بارها مبارزه در رینگ را دارند، بررسی نشده است.

من هم در همان زمان در انگلیس هستم و قطعا برای تماشای مبارزه شان به سالن می روم تا حمایت خودم را از یک ایرانی اعلام کنم. مطمئن باشید همین آقا تا بعد از مسابقه بیش از یک میلیون فالوئر دارد و از طریق همان اینستاگرام تبلیغات می گیرد و پول درمی آورد. مارتین فورد زور زیادی دارد و دیدید که این بنده خدا حتی رفت زیر دو خمش را بگیرد، اما فورد تکان نخورد! مارتین فورد یک بازیگر و یک چهره شناخته شده است و از قد و هیکل خوبی هم برخوردار است. دو فایتر چشم در چشم هم قرار می گیرند و گاهی اوقات درگیری هم رخ می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید