اپلیکیشن راهنمای صوتی گردشگری آوایار

برای هر فرد باید در نظر گرفته شوند. توقع آژانس مسافرتی از راهنمای تور این است که با عملکرد خود باعث شود مسافران تبدیل به مسافران وفادار شوند و همیشه با آن آژانس مسافرتی به سفر بروند ، پس توانایی جذب مسافران از توانایی های لاینفک یک راهنمای تور است و اصولا آژانس های مسافرتی روی نام و اعتبار چنین راهنمایانی حساب باز می کنند،شناخت منطقه مورد نظر برای سفر توسط تور لیدر باعث می شود به راحتی از منطقه بازدید کنند و دانستن زبان محلی هر منطقه یا کشور ، خیلی خیلی کار راه می اندازد.پس هدف ما از معرفی راهنمایان تور در این پرتال این است که با بهترین تورلیدرها بیشتر آشنا شویم.

البته تعداد قابل توجهی زیادی از این راهنمایان تور غیرفعال هستند و بهخصوص با شیوع ویروس کرونا و رکود صنعت گردشگری، تعداد بیشتری از آنها از صنعت گردشگری خارج شدهاند. در حال حاضر تعداد راهنمایان گردشگری چینی که دارای کارت باشند به 10 نفر نیز نمی رسند. مراجعه به معاونت گردشگری در ساختمان وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی جهت دریافت کارت. در مرحله بعد با تسلیم درخواست خود به وزارت میراث فرهنگی کارت راهنمای گردشگری برای آنها صادر میشود. در مرحله بعد، متقاضی باید به معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی مراجعه کند و پرونده تشکیل دهد.

رشد و پیشرفت این صنعت در گرو آن است که نیروی کار، آموزش دیده و ماهر و متعهد به شغل خود باشد و با نگرش مثبت وارد صنعت گردشگری شود، مهمتر اینکه مسیر شغلی مناسبی برای فارغ التحصیلان این رشته ارائه کند. در تورهای مسافرتی کیش، افرادی به عنوان راهنمای گردشگری جزیره کیش به مسافران اطلاعات لازم را ارائه می کنند. امیدواریم که تنها با استفاده از همین اطلاعات راهنمای گردشگری جزیره کیش، بتوانید به هر آنچه که نیاز دارید، دست پیدا کنید. اپلیکیشن آوایار یک راهنمای صوتی گردشگری است که در هر زمان همراه شما است. در هر زمان و مکانی در دسترس گردشگران قرار دارند.

انعطاف پذیر بودن به معنای باز بودن در برابر چالش ها و تغییرات غیر منتظره که ممکن است در هر رویدادی رخ دهد. یکی از راه هایی که با آن می توانید پیش از سفر بلیط خود و خانواده را رزرو و خریداری کنید، مراجعه به سایت ها است. از دیگر سرگمی ها در این جزیره می توان رفتن به پارک دلفین ها، دیدن آکواریوم ماهی ها در کشتی آکواریوم، رفتن به قلعه وحشت، پاراگلایدر سواری، فلای برد سواری، اسکی روی آب و … این اطلاعات می تواند شامل معرفی مکان های گردشگری، هتل ها یا نحوه سفر به این جزیره باشد.

دیدگاهتان را بنویسید