اسم های دخترانه اصیل ایرانی

در این خصوص شاید بهتر بود که تیم یاسین در همان منوی ارتقاء به نسخه کامل، به طور شفاف دلایل لازم برای مجاب کردن کاربر به پرداخت این هزینه را ارائه می کرد تا بعدا با نارضایتی مواجه نشود. اگر در انتظار فرزندی هستید و به شدت در جستجوی یک نام متین و زیبا، شاید اپلیکیشن «شهر نام ها» بتواند راهنمای خوبی برایتان باشد. دسترسی به تمامی مواردی که گفتیم هم به طور کاملا رایگان صورت می پذیرد، اما در منوی اپ گزینه ای برای ارتقاء به نسخه کامل با هزینه 2500 تومان را شاهد هستید. محصول جدید موسسه یاسین در واقع بخش کوچکی از یک نرم افزار رایانه ای است که حالا می توان در قالب یک اپلیکیشن موبایل به آن دسترسی داشت.

امروز در اینجا زنونس برایتان مجموعه ای از اسم های دخترانه اصیل ایرانی را گردآوری کردیم. آرشیو، آسیب، اجباری، اخی، اردوخان، اشتر، اهریمن، باباقلی، بیابانی، ملخ، فضا، فراری، شفتالو، شربت، قطار، قطاری، قسمت، قربانی، کابوس، گشنه، گرگ آقا، بره، بشم، بهداشت، بوشفر، چاه، چراغ، چیتر، زنگی، سرباز، شوجر، علاقه، غم، غارت، فرار، فراری، فراموش، کوپال، گمان، لذت، لشکر، للو، ورندل، یتیم تنها برخی از اسامی پسران قابل تغییر در این فهرست هاست.

انتخاب اسم برند آن هم اسم برندی که مشتریان بتوانند با آن ارتباط داشته باشد، جزء مقدمات ضروری این سفر می باشد. اگرچه هیچ قطعیتی را در این مورد نمیتوان به کار برد اما نام نیکو تنها مونس کودک از همان سالهای ابتدای زندگی است که اگر به خوبی با آن ارتباط برقرار کند، میتواند اثرات مثبت شگرفی بر او بگذارد. بعضی اسم ها بر خلاف ظاهر کوتاهی که دارند، تعداد بخش های زیادی داشته و اسم های طولانی محسوب مي شوند. این فهرست بر اساس آمار موالید سازمان ثبت احوال و بیمارستان ها و رای و نظر شخصی والدین تهیه شده است.

با این حال شکی نیست که انتخاب نامی تک و بی همتا، اما نیک و با مسما برای کودکان امروزی فرهنگ بسیار خوبی است که ضمن افزایش تنوع در نام گذاری می تواند یاد و خاطره اساطیر و بزرگان این مرز و بوم را تا ابد زنده نگه دارد. نکته عجیب در مورد شهر نام ها اینجاست که برای ارتقاء به نسخه کامل هیچ توضیحی به شما ارائه نکرده و در واقع خواسته تا چشم بسته برای چیزی که نمی دانید پول بپردازید. نام چند شاهزاده در عهد هخامنشی و مشهور ترین آنان دختر کوروش زن داریوش اول مادر خشایار شای اول است.

دیدگاهتان را بنویسید