اسم فارسی اصیل Farsi Name

یکتا، بیمانند- بدون تا و چین. ناگفته نماند که این فهرست بدون رتبه بندی و صرفا بر اساس ترتیب الفبایی به ۱۰۰ اسم دختر ایرانی اصیل می پردازد. برای انتخاب اسم دخترانه ایرانی و فارسی اصیل شما به یک فهرست از اسامی پربسامد نیاز دارید. فهرستی که طی سال ها با رای والدین ایرانی پشتیبانی شده باشد بهترین مرجع برای انتخاب اسم است.. برای ارزیابی نام ها می توانید از هفت نکته زیر بهره ببرید. پس انتخاب نامی مناسب برای برند از موارد مهم در سودآوری و پیشرفت یک محصول به حساب خواهد آمد. در این مطلب از مجله اینترنتی فارسی ها قصد داریم تعدادی از بهترین و جدید ترین اسم های پسرانه ایرانی را به شما معرفی کنیم و در مورد انتخاب نام پسر شما را راهنمایی کنیم.اگر شما هم صاحب فرزند شده باشید یا به این فکر کرده باشید که روزی صاحب فرزند شوید میدانید که یکی از مهم ترین کار ها انتخاب نام مناسب می باشد.

استفاده از اسم های تک بخشی در بعضی کشورهای دنیا رواج دارد؛ اسم هایی چون جک، مت، جو، جان اما در کشور ما کوتاهترین اسم ها دو بخشی اند. دوست داشتنی- مرکب از: جان و ان (علامت نسبت ). معشوق. این روزها موج عجیبی بین والدین راه افتاده است که دوست دارند نام فرزندشان را از بین نام های ایرانی اصیل انتخاب کنند. معنای چیستا، دارنده راه های خوب و آموزنده و راهنمای راه های خوب است.

یاقوت گوید (این کشور مجاور دربند است در جبال قفقاز و لقب پادشاه آنجا کنداج است و میان این مملکت و جبال قفقاز قلعه و پلی است بزرگ و قلعه را باب اللان نامند و تا تفلیس چندین روزه راه است و عرب آن را اَلان گوید. این ضرورت و تکلیف می تواند دلایل متفاوت مانند زنده نگهداشتن فرهنگ ایرانی تا مولفه های خوش آوایی و زیباشناختی اسامی ایرانی اصیل تا سره گرای و مانند این ها داشته باشد. در جمع آوری اسم های پارسی از منابع مختلف کمک خواهیم گرفت تا معانی و ریشه اسامی ایرانی به شکل کامل و درست در اختیار پارسی زبانان گرامی قرار گیرد.

چرا که این روزها برای بسیاری از خانواده های گزینش اسم دخترانه ایرانی یا فارسی اصیل به یک ضرورت و تکلیف تبدیل شده است. شخصیت محبوبی مانند کیانو ریوز وجهه بین المللی این اسم را ارتقا داده و گزینه مناسبی برای والدین ایرانی به وجود آمده است. یک اسم کوتاه، زیبا و بی نظیر. بی نظیر. بی همال.

دیدگاهتان را بنویسید