آموزش لینکدین: راهنمای جامع استفاده از شبکه اجتماعی کاری LinkedIn

در راهنمای جامع لینکدین ببینید چه روزها و زمانهایی بهترین تعامل را دارند و آن را بخشی از برنامه انتشار خود قرار دهید. این میزان کاراکتر برای پستهایی که فورا ارسال میکنید یا آن پستهایی که زمان خاصی را برای انتشار آنها مشخص میکنید یکسان است. در زمانی که به بازاریابی محتوا میرسد یک سری تکنیک ها وجود دارد و مهم است که با الگوریتم لینکدین هماهنگ باشید تا بتوانید بهترین صورت محتوای خود که روی آن کار میکنید را به اشتراک بگذارید. پستهای که ارسال میکنید در پروفایل شما هم به نمایش در میآیند و از این طریق میتوانید اعتبار و شهرت خود در زمینه کاری که در آن فعال هستید را بهبود ببخشید.

در لینکدین کانکشن به فردی گفته میشود که با او آشنا هستید یا میخواهید آشنا شوید. به گفته کارشناسان این رقم یکی از بیشترین مبالغی است که مایکروسافت برای خرید یک شرکت پرداخت کرده است. با این وجود بسیاری از کاربران هنوز هم با این شبکه اجتماعی که امروزه به عنوان یکی از محبوبترین وبسایتهای اینترنت شناخته میشود نا آشنا هستند. اما در مجموع اگر با طرز کار فیسبوک یا سایر شبکههای اجتماعی آشنا باشید، در راهنمای جامع لینکدین به مشکل چندانی برنمیخورید. این شبکه اجتماعی بهترین پلتفرم برای افرادی است که میخواهند با پیدا کردن فرصتهای شغلی جدید و آشنایی با سایر افراد به طور جدی حرفه خود را دنبال کنند.

علاوه بر این خیلیها هم هنوز نمیدانند چطور باید از آن استفاده کنند و نیاز به آموزش صفر تا صد لینکدین دارند. شاید شما هم تا به حال نام لینکدین را از همکاران، همکلاسیهای دانشگاه یا دوستی که به دنبال کار میگردد شنیده باشید. در نتیجه، به آن کاربر/شرکت هشدار داده میشود که شما آنها را منشن کردهاید، و نام آنها نیز به پروفایل و صفحه بهروزرسانی وضعیت پیوند داده میشود.

لینکدین علاوه بر وبسایت برای سیستم عاملهای آی او اس و اندروید نیز عرضه شده که نسخه آیفون را میتوانید از اینجا و نسخه اندروید را از اینجا دریافت کنید. گروه LinkedIn خود را ایجاد کنید. بخشهایی از پروفایل خود را اضافه، حذف و تنظیم مجدد کنید. البته اگر قصد بلاگ نویسی ندارید لزومی ندارد از تمام این کاراکترها استفاده کنید. ولی به اندازهای فضا برای توضیح تمام و کمال یک موضوع یا نکته به خصوص در اختیار دارید. علاوه بر این میتوانید در پروفایل خودتان هم اطلاعات مربوط به سوابق شغلی و دستاوردهای خود را اضافه کنید تا تمام آنها به طور منظم و دسته بندی شده برای دیگر کاربران به نمایش گذاشته شود.

دیدگاهتان را بنویسید