آموزش لینکدین: راهنمای جامع استفاده از شبکه اجتماعی کاری LinkedIn

طراحی صفحات لینکدین در طول سالها تغییرات زیادی کرده است. این ابزار که در تنظیمات اصلی از طریق گزینههای کشویی پروفایل قابل دسترسی است، شما را قادر میسازد تا افرادی را که از صفحه شما بازدید کرده اند، شناسایی کنید. همچنین شما باید همیشه تنظیمات پروفایل عمومی خود را نیز فعال کنید تا برای مخاطبان قابل مشاهده و شناسایی باشد.

لینکدین علاوه بر وبسایت برای سیستم عاملهای آی او اس و اندروید نیز عرضه شده که نسخه آیفون را میتوانید از اینجا و نسخه اندروید را از اینجا دریافت کنید. علاوه بر این، با پیوستن به گروهها، میتوانید پروفایلهای کامل سایر اعضای همان گروه را بدون اتصال مشاهده کنید. هشتگها اغلب برای تاکید بر پست لینکدین شما استفاده میشوند، اما در واقع هدفی را دنبال میکنند که میتواند استراتژی بازاریابی شما را به سمت بهتر شدن تغییر دهد.

برای پست گذاشتن برنامه داشته باشید. اگر چیزی برای به اشتراک گذاشتن با یک فرد خاص در گروه خود دارید، عالی است. در واقع، یکی از مزایای مدیریت یک گروه لینکدین این است که لینکدین تعامل و برقراری ارتباط با اعضای گروهی را که شما مسئول آن هستید، ساده میکند. همچنین، اگر عضوی از همان گروه با کاربر دیگری هستید، لینکدین به شما اجازه میدهد تا حداکثر 15 پیام رایگان در هر ماه برای سایر اعضای گروه ارسال کنید. مطمئن شوید که طرح شما به درستی تنظیم شده و برای جدیدترین چیدمان بهینه شده است، که دارای یک تصویر بنر جذاب و با کیفیت است.

اگرچه یکی به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد، اما میتوانید آن را بهروزرسانی کنید تا برند شخصی و علایق خاص خود را به نمایش بگذارید یا چشم مدیران و استخدامکنندگان را جلب کنید. یکی از دلایلی که کاربران لینکدین از این سایت استفاده میکنند بهرهمندی از محتوای تخصصی و ممتاز سایر کاربران است. ارسال پیام به شما این امکان را میدهد که مستقیماً یک پیام به یکی از اعضای گروه خود بنویسید یا محتوا را از صفحه گروه خود با آنها به اشتراک بگذارید. در اینجا میتوانید URL خود را به هر چیزی که میخواهید تغییر دهید، مانند نام و نام خانوادگی یا نام تجاری، با این فرض که قبلاً توسط کاربر لینکدین دیگری گرفته نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید