آموزش لینکدین: راهنمای جامع استفاده از شبکه اجتماعی کاری LinkedIn

از طریق راهنمای جامع لینکدین میتوانید انتخاب کنید که هشدارهای جستجوی روزانه یا هفتگی را از سیستم در مورد نتایج مرتبط از طریق صفحه اصلی Recruiter دریافت کنید. اگر از LinkedIn Recruiter استفاده میکنید، میتوانید از Saved Searches برای ذخیره معیارهای جستجوی خود استفاده کنید. با این ویژگی، میتوانید هر تعداد جستجو را که میخواهید ذخیره کنید و زمانی که نیروهای کار جدید با معیارهای شما مطابقت دارند، یک اعلان دریافت کنید. این عبارات ساده که قبل از آن یک نماد هشتگ وجود دارد، منابعی برای استفاده مخاطبان، صنایع و جایگاههای جدید هستند.

گروههای لینکدین یک راه عالی برای ایجاد ارتباط با افرادی است که در صنعت شما کار میکنند یا به آن علاقه مند هستند. برقراری ارتباط با دیگران تنها مزیت لینکدین نیست. تا زمانی که محتوایی که پست میکنید، ارزش داشته باشد و به مخاطبان شما مرتبط باشد، در پست کردن محتوای دیگران در پلتفرم موفق خواهید بود. برای مثال، با پیوستن به گروههای مرتبط با صنعت خود و شرکت در بحثهای درون آن گروهها، رهبری فکری را القا خواهید کرد. در این قسمت راهنمای تخصصی لینکدین برای ارتقای حساب کاربری و حرفه ای کردن آن را خواهید خواند.

ماوس شما به یک نماد چهار فلش تبدیل میشود، در این مرحله میتوانید کلیک کنید، بکشید و به موقعیت دیگری در پروفایل خود رها کنید. لینکدین اندازه عکس پس زمینه 1584 در 396 پیکسل را توصیه میکند و باید یک فایل JPG، PNG یا GIF کمتر از 8 مگابایت باشد.

در آموزش کامل Linkedin، با افزودن یک عکس پس زمینه با نام تجاری، به پروفایل لینکدین خود شخصیت بیشتری بدهید. یک عکس پس زمینه LinkedIn به پروفایل خود اضافه کنید. این یک نکته مهم در راهنمای جامع لینکدین است. اگر وقت این کار را ندارید میتوانید از برنامههایی که مخصوص این کار هستند مانند Grammarly استفاده کنید؛ یا متن را ابتدا در ورد تایپ و سپس به وسیله قابلیت غلط یاب این نرم افزار ایرادات متن را اصلاح و سپس آن را در لینکدین کپی پیست کنید. در روش کار با لینکدین، این یک راه عالی برای افزایش تعامل در محتوای شما و همچنین آگاهی از برند است.

دیدگاهتان را بنویسید