آموزش لینکدین: راهنمای جامع استفاده از شبکه اجتماعی کاری LinkedIn

برای این کار فقط کافی است ایمیل خود را به لینکدین بدهید تا مخاطبین شما با سرورهای این سایت سینک شوند. علاوه بر این در منو بالای صفحه اگر موس را بر روی این قسمت ببرید گزینههای دیگری مانند افزودن مخاطبین و پیدا کردن افرادی که ممکن است آنها را بشناسید مثل فارغ التحصیلان دانشگاه را خواهید دید. از این طریق حتی دیگر عضوهای گروه ممکن است بخواهند با شما ارتباط برقرار کنند. امکانات این حساب شامل پروفایل حاوی مهارتها و تجربیات، اطلاع از افرادی که پروفایل شما را دیدهاند (به صورت محدود)، دیدن 100 پروفایل با هر با جستجو و امکان ذخیره سه جستجو مختلف است.

نوار جستجو: لینکدین از یک موتور جسجتو قدرتمند بهره میبرد که کاربران با استفاده از آن میتوانند نتایج جستجو خود را بر اساس چندین فاکتور شخصی سازی شده فیلتر کنند. این موارد امکانات و ویژگیهای اصلی بودند که هنگامی که برای اولین بار از لینکدین استفاده کنید به کارتان میآیند. زمانی که میخواهید برای شغلی رزومه بفرستید میتوانید لینک آن را در ایمیل یا در نامه پوششی خود ذکر کنید. اکنون با نحوه کار لینکدین و آموزش فعالیت در لینکدین آشنا شدیم و میدانیم معمولا چه افرادی از آن استفاده میکنند اما احتمالا این دلایل برای پیوستن ما به این شبکه و استفاده از آن کافی نیستند.

حتی شاید تمایل داشته باشید از سرویسهای کسب و کار لینکدین و یا اکانتهای پرمیوم آن استفاده کنید. دعوتنامههای در حال انتظار: دیگر کاربران به منظور برقراری ارتباط با شما برایتان دعوتنامه خواهند فرستاد که شما در صورت تمایل میتوانید آن را قبول کنید. یک نکته بسیار مهم در آموزش استفاده از Linkedin، هنگام نوشتن متنهای طولانی این است که حتما زمان اضافی برای بازخوانی و ویرایش غلطهای املایی کنار بگذارید.

اما این وبسایت قابلیتهای دیگری هم دارد که پس از مدتی استفاده میتوانید با اموزش تنظیمات لینکدین و تمام آنها آشنا شوید. کمی در مورد اعضا و مشتریانی که پروفایل شما را مشاهده میکنند و محتوای بازاریابی که در لینکدین به اشتراک میگذارید، بیاموزید. تا زمانی که محتوایی که پست میکنید، ارزش داشته باشد و به مخاطبان شما مرتبط باشد، در پست کردن محتوای دیگران در پلتفرم موفق خواهید بود. ما در این قسمت به چند نمونه از موارد استفادهای که هر کاربر میتواند با حساب لینکدین خود داشته باشد اشاره میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید