آموزش لینکدین: راهنمای جامع استفاده از شبکه اجتماعی کاری LinkedIn

لینکدین برای مدت زمانی طولانی بهترین پلتفرم حرفه ای بوده است.در اولین یک چهارم سال 2017 لینکدین بیشتر از 500 میلیون کاربر در بیشتر از 200 کشور دنیا داشته است.پس این مهم است که شما بتوانید تا آنجا که ممکن است در لینکدین از بیزنس خود رونمایی کنید تا از بازار جهانی عقب نمانید. در زمانی که به بازاریابی محتوا میرسد یک سری تکنیک ها وجود دارد و مهم است که با الگوریتم لینکدین هماهنگ باشید تا بتوانید بهترین صورت محتوای خود که روی آن کار میکنید را به اشتراک بگذارید.

لینکدین یک پلتفرم ارزشمند برای گسترش کسب و کار و پیدا کردن فرصتهای شغلی است. دیده شدن و گفتگوها،تاثیر گذاری و مدیریت این پلتفرم مهم ترین بخش های استراتژی بازاریابی شما است.این مقاله شما را راهنمایی میکند و جدیدترین الگوریتم های لینکدین را در مقاله اموزش لینکدین خواهیم گفت تا محتوای خود را ارتقا دهید وچگونگی عملکرد الگوریتم لینکدین را متوجه شوید.

این شبکه اجتماعی بهترین پلتفرم برای افرادی است که میخواهند با پیدا کردن فرصتهای شغلی جدید و آشنایی با سایر افراد به طور جدی حرفه خود را دنبال کنند. با این وجود بسیاری از کاربران هنوز هم با این شبکه اجتماعی که امروزه به عنوان یکی از محبوبترین وبسایتهای اینترنت شناخته میشود نا آشنا هستند. عضویت در این سایت رایگان است ولی کاربران میتوانند اکانت خود را به یکی از نسخههای پولی Premium Career ،Business Plus ،LinkedIn Learning ،Sales Navigator و Recruiter Lite ارتقا دهند.

علاوه بر این میتوانید در پروفایل خودتان هم اطلاعات مربوط به سوابق شغلی و دستاوردهای خود را اضافه کنید تا تمام آنها به طور منظم و دسته بندی شده برای دیگر کاربران به نمایش گذاشته شود. یادگیری آموزش روش کار با لینکدین و استفاده بهینه از تمامی امکانات آن میتواند ارتباطات زیادی در زمینه شغلی شما برایتان فراهم کند و همچنین اعتبار شما را نزد دیگر همکاران خود به اندازه زیادی بیشتر کند. شاید شما هم تا به حال نام لینکدین را از همکاران، همکلاسیهای دانشگاه یا دوستی که به دنبال کار میگردد شنیده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید