آموزش لینکدین: راهنمای جامع استفاده از شبکه اجتماعی کاری LinkedIn

عضویت در گروهها: یکی از راههای بسیار خوب برای آشنایی با افراد جدید پیدا کردن و عضویت در گروههایی است که بر اساس علاقه و یا حرفه کاربران قابل دسترسی هستند. پیدا کردن فرصتهای شغلی و ارسال رزومه: به خاطر داشته باشید که لینکدین یکی از بهترین ابزارها برای جسجتوی فرصتهای شغلی به صورت آنلاین است. بهترین رزولوشن برای تصاویر 1200×627 پیکسل است.

در همین راستا، بسیاری از پستهای کوتاه ممکن است به عنوان محتوایی در نظر گرفته شوند که میتواند باعث شود که شما به عنوان یک رهبر فکری کمتر معتبر به نظر برسید. یک راه عالی برای اینکه پروفایل خود را به راحتی قابل شناسایی کنید، این است که مطمئن شوید نام، عنوان و سایر شناسههای ساده پروفایل شما به راحتی قابل مشاهده است. در واقع، یکی از مزایای مدیریت یک گروه لینکدین این است که لینکدین تعامل و برقراری ارتباط با اعضای گروهی را که شما مسئول آن هستید، ساده میکند.

لینکدین طی چند سال گذشته چندین گزینه مختلف برای ارسال محتوا را به پلتفرم خود اضافه کرده و اکنون راههای ارسال پست در این شبکه اجتماعی نسبت به قبل افزایش است. مثلا اطلاعات بیشتری از افرادی که پروفایل شما را دیدهاند دریافت میکنید و یا تعداد پروفایلهای نمایش داده شده در هر جستجو افزایش مییابد. توصیه ما این است که تا جایی که میتوانید با افزودن افرادی که در حلقه کاری شما قرار دارند و همچنین افرادی که در حلقه کاری آنها هستند کانکشنهای خود را افزایش دهید. این سرویس فریلنسرها را با مدیران پروژه که به دنبال کمک هستند، مطابقت میدهد.

در آموزش روش کار با لینکدین نماد @ را بلافاصله به دنبال نام کاربر/شرکت در بهروزرسانی وضعیت یا پست خود وارد کنید. وقتی کار ساخت پروفایل تمام شد میتوانید آن را منتشر کرده و به دنبال Connections بگردید. در آموزش فعالیت در لینکدین، اکنون تنها کاری که لازم است انجام دهید ساخت یک حساب کاربری در لینکدین است که در ادامه راهنمای روش کار با لینکدین، خواهید خواند. در ادامه آموزش ورود به برنامه linkedin را خواهید دید. برای مثال، با پیوستن به گروههای مرتبط با صنعت خود و شرکت در بحثهای درون آن گروهها، رهبری فکری را القا خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید