آموزش لینکدین: راهنمای جامع استفاده از شبکه اجتماعی کاری LinkedIn

در قسمت زیر آن میتوانید قسمتهای مختلف مانند زندگی نامه کوتاه، تجربیات شغلی، تحصیلات و … دعوتنامههای در حال انتظار: دیگر کاربران به منظور برقراری ارتباط با شما برایتان دعوتنامه خواهند فرستاد که شما در صورت تمایل میتوانید آن را قبول کنید. در راهنمای جامع لینکدین، آیا میخواهید کاربر یا شرکت دیگری از لینکدین به روز رسانی وضعیت شما را ببیند؟ با شخصی کردن URL پروفایل عمومی لینکدین، آن را حرفه ای تر کنید.

علاوه بر این در منو بالای صفحه اگر موس را بر روی این قسمت ببرید گزینههای دیگری مانند افزودن مخاطبین و پیدا کردن افرادی که ممکن است آنها را بشناسید مثل فارغ التحصیلان دانشگاه را خواهید دید. این ابزار که در تنظیمات اصلی از طریق گزینههای کشویی پروفایل قابل دسترسی است، شما را قادر میسازد تا افرادی را که از صفحه شما بازدید کرده اند، شناسایی کنید. برقراری ارتباط با همکاران قدیمی: میتوانید از طریق قسمت شبکه من همکاران، معلمان و کسانی که زمانی با آنها به مدرسه میرفتید را پیدا کنید.

اکنون با نحوه کار لینکدین و آموزش فعالیت در لینکدین آشنا شدیم و میدانیم معمولا چه افرادی از آن استفاده میکنند اما احتمالا این دلایل برای پیوستن ما به این شبکه و استفاده از آن کافی نیستند. جستجو مورد مهمی است که باید در آموزش استفاده از Linkedin بیاموزید. این نکته مهم دیگری در آموزش استفاده از Linkedin است. نظرات خود را درباره آموزش استفاده از لینکدین Linkedin با ما در میان بگذارید. با آموزش گام به گام لینکدین همراه ما باشید.

حتی شاید تمایل داشته باشید از سرویسهای کسب و کار لینکدین و یا اکانتهای پرمیوم آن استفاده کنید. برنامه ای را انتخاب کنید که برای کسب و کار شما منطقی باشد و به مدت یک ماه به آن پایبند باشید. نکتهای که در اینجا باید به آن توجه داشته باشید این است که لینکدین یک شبکه اجتماعی تخصصی است و به همین دلیل پروفایل شما باید خلاصهای از حرفه یا کسب و کار شما باشد. در لینکدین به نسبت سایر شبکههای اجتماعی ویدیوهای زیادی پست نمیشود و به همین دلیل شما میتوانید از این فرصت استفاده کنید تا بهتر دیده شوید.

دیدگاهتان را بنویسید