آموزش لینکدین: راهنمای جامع استفاده از شبکه اجتماعی کاری LinkedIn

گروهها بخش مهمی در آموزش استفاده از Linkedin هستند. جستجو مورد مهمی است که باید در آموزش استفاده از Linkedin بیاموزید. این راهی مهم در آموزش استفاده از Linkedin است. شبکه من: یک بخش مهم در آموزش استفاده از Linkedin، شبکه من است. این نکته مهم دیگری در آموزش استفاده از Linkedin است. نوار جستجو: لینکدین از یک موتور جسجتو قدرتمند بهره میبرد که کاربران با استفاده از آن میتوانند نتایج جستجو خود را بر اساس چندین فاکتور شخصی سازی شده فیلتر کنند. لینکدین نیز بر اساس اطلاعاتی که در پروفایل خود ثبت کردید، موقعیت مکانی و همچنین ترجیحات شغلی که در صورت تمایل میتوانید آنها را مشخص کنید، آن دسته از فرصتهای شغلی که بیشتر از همه مناسبتان باشند را به شما پیشنهاد میدهد.

در این وبسایت همیشه آگهیهای کاری که مناسب شما باشد به شما پیشنهاد داده میشود. در این صفحه پستهای جدیدی که کانکشنهای شما یا صفحات کمپانیها و چهرههایی که دنبال میکنید ارسال کردهاند را خواهید دید. مثلا اطلاعات بیشتری از افرادی که پروفایل شما را دیدهاند دریافت میکنید و یا تعداد پروفایلهای نمایش داده شده در هر جستجو افزایش مییابد.

هشتگها اغلب برای تاکید بر پست لینکدین شما استفاده میشوند، اما در واقع هدفی را دنبال میکنند که میتواند استراتژی بازاریابی شما را به سمت بهتر شدن تغییر دهد. علاوه بر این در منو بالای صفحه اگر موس را بر روی این قسمت ببرید گزینههای دیگری مانند افزودن مخاطبین و پیدا کردن افرادی که ممکن است آنها را بشناسید مثل فارغ التحصیلان دانشگاه را خواهید دید.

این ویژگی به شما این امکان را میدهد که توجه بیشتری را به مناطق خاصی از صفحه خود جلب کنید. از همین رو هنگامی که با نحوه ارسال پست در لینکدین آشنا شدید میتوانید به گونهای این کار را انجام دهید که بیشتر از همه به حرفه و کسب و کار شما کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید