آموزش لینکدین: راهنمای جامع استفاده از شبکه اجتماعی کاری LinkedIn

لینکدین یک پلتفرم ارزشمند برای گسترش کسب و کار و پیدا کردن فرصتهای شغلی است. در واقع، یکی از مزایای مدیریت یک گروه لینکدین این است که لینکدین تعامل و برقراری ارتباط با اعضای گروهی را که شما مسئول آن هستید، ساده میکند. یک نکته بسیار مهم در آموزش استفاده از Linkedin، هنگام نوشتن متنهای طولانی این است که حتما زمان اضافی برای بازخوانی و ویرایش غلطهای املایی کنار بگذارید. بهترین رزولوشن برای تصاویر 1200×627 پیکسل است.

افزون بر این میتوانید تصاویر و سایر موارد را هم به پیام خود ضمیمه کنید. ما در این قسمت به چند نمونه از موارد استفادهای که هر کاربر میتواند با حساب لینکدین خود داشته باشد اشاره میکنیم. در ادامه به چند نمونه از امکانات راهنمای جامع لینکدین و بخشهای این شبکه اجتماعی و آموزش کار با لینکدین میپردازیم. این تصاویر باید کیفیت بالا، حرفهای و مربوط به زمینه کاری شما باشند.

علاوه بر این خیلیها هم هنوز نمیدانند چطور باید از آن استفاده کنند و نیاز به آموزش صفر تا صد لینکدین دارند. با این حال امکانات حساب کاربری رایگان و پایه برای بسیاری از کاربران و صاحبان مشاغل خانگی کافی است. همانطور که فیسبوک برای برقراری ارتباط با دوستان و آشنایان است.

در زمانی که به بازاریابی محتوا میرسد یک سری تکنیک ها وجود دارد و مهم است که با الگوریتم لینکدین هماهنگ باشید تا بتوانید بهترین صورت محتوای خود که روی آن کار میکنید را به اشتراک بگذارید. به طور خلاصه این سایت یک شبکه اجتماعی برای کار است. علاوه بر این میتوانید در پروفایل خودتان هم اطلاعات مربوط به سوابق شغلی و دستاوردهای خود را اضافه کنید تا تمام آنها به طور منظم و دسته بندی شده برای دیگر کاربران به نمایش گذاشته شود. میتوانید یک نشان ProFinder اضافه کنید، که برای شناسایی فریلنسرها در لینکدین ProFinder استفاده میشود. امکانات این حساب شامل پروفایل حاوی مهارتها و تجربیات، اطلاع از افرادی که پروفایل شما را دیدهاند (به صورت محدود)، دیدن 100 پروفایل با هر با جستجو و امکان ذخیره سه جستجو مختلف است.

دیدگاهتان را بنویسید