آموزش لینکدین: راهنمای جامع استفاده از شبکه اجتماعی کاری LinkedIn

پستهای طولانی، لینکدین را تحت تاثیر قرار میدهد. همچنین، اگر عضوی از همان گروه با کاربر دیگری هستید، لینکدین به شما اجازه میدهد تا حداکثر 15 پیام رایگان در هر ماه برای سایر اعضای گروه ارسال کنید. شما همچنین میتوانید پروفایل خود را بهینه کنید تا توسط افراد در لینکدین سریع تر پیدا شود.

از همین رو هنگامی که با نحوه ارسال پست در لینکدین آشنا شدید میتوانید به گونهای این کار را انجام دهید که بیشتر از همه به حرفه و کسب و کار شما کمک کند. در راهنمای جامع لینکدین میتوانید از گروه خود برای تثبیت خود به عنوان یک رهبر فکری در صنعت خود، رشد جامعه ای از طرفداران، ایجاد ایدههای محتوای بازاریابی جدید، ارتقاء آگاهی از برند و ایجاد ارتباطات جدید استفاده کنید.

ماوس شما به یک نماد چهار فلش تبدیل میشود، در این مرحله میتوانید کلیک کنید، بکشید و به موقعیت دیگری در پروفایل خود رها کنید. در آموزش فعالیت در لینکدین، اکنون تنها کاری که لازم است انجام دهید ساخت یک حساب کاربری در لینکدین است که در ادامه راهنمای روش کار با لینکدین، خواهید خواند. به همین دلیل بهتر است هنگام ساخت پروفایل به نقاط قوت تاکید بیشتری کنید تا کارفرمایان احتمالی بتوانند مزیتهای همکاری با شما را به راحتی تشخیص دهند. در این وبسایت همیشه آگهیهای کاری که مناسب شما باشد به شما پیشنهاد داده میشود. عضویت در گروهها: یکی از راههای بسیار خوب برای آشنایی با افراد جدید پیدا کردن و عضویت در گروههایی است که بر اساس علاقه و یا حرفه کاربران قابل دسترسی هستند.

لینکدین پلتفرمی برای پیدا کردن کار یا نیروی کار است. برای این کار فقط کافی است ایمیل خود را به لینکدین بدهید تا مخاطبین شما با سرورهای این سایت سینک شوند. بررسی کنید چه کسی پروفایل لینکدین شما را مشاهده کرده است. به گروههای لینکدین بپیوندید. وقتی کار ساخت پروفایل تمام شد میتوانید آن را منتشر کرده و به دنبال Connections بگردید.

دیدگاهتان را بنویسید