آموزش لینکدین: راهنمای جامع استفاده از شبکه اجتماعی کاری LinkedIn

این کانکشنها میتوانند شما را به افراد به خصوصی که تمایل دارید با آنها آشنا شوید هم معرفی کنند. ارسال پست: از طریق قابلیت ارسال پست لینکدین کاربران میتوانند پستهای خود را انتشار دهند و آنها را در دسترس هزاران کاربر دیگر قرار دهند. به چه دلیل از لینکدین استفاده میشود؟ در لینکدین کانکشن به فردی گفته میشود که با او آشنا هستید یا میخواهید آشنا شوید. این میزان کاراکتر برای پستهایی که فورا ارسال میکنید یا آن پستهایی که زمان خاصی را برای انتشار آنها مشخص میکنید یکسان است. با این حال امکانات حساب کاربری رایگان و پایه برای بسیاری از کاربران و صاحبان مشاغل خانگی کافی است.

در همین راستا، بسیاری از پستهای کوتاه ممکن است به عنوان محتوایی در نظر گرفته شوند که میتواند باعث شود که شما به عنوان یک رهبر فکری کمتر معتبر به نظر برسید. در راهنمای جامع لینکدین میتوانید از گروه خود برای تثبیت خود به عنوان یک رهبر فکری در صنعت خود، رشد جامعه ای از طرفداران، ایجاد ایدههای محتوای بازاریابی جدید، ارتقاء آگاهی از برند و ایجاد ارتباطات جدید استفاده کنید. علاوه بر متن میتوانید تصاویر را هم در لینکدین پست کنید.

علاوه بر این ویژگیهای جدیدی مثل InMail که از طریق آن میتوان به افرادی که با آنها در ارتباط نیستید پیام ارسال کنید و همچنین فیلترهای به خصوص که سرعت جستجو را بیشتر میکنند هم در نسخههای پولی در دسترس کاربران قرار میگیرند. علاوه بر این برای اینکه پستی که ارسال میکنید در دسترس افراد بیشتری قرار بگیرد، میتوانید از هشتگها هم استفاده کنید. البته اگر قصد بلاگ نویسی ندارید لزومی ندارد از تمام این کاراکترها استفاده کنید.

اگر وقت این کار را ندارید میتوانید از برنامههایی که مخصوص این کار هستند مانند Grammarly استفاده کنید؛ یا متن را ابتدا در ورد تایپ و سپس به وسیله قابلیت غلط یاب این نرم افزار ایرادات متن را اصلاح و سپس آن را در لینکدین کپی پیست کنید. عضویت در گروهها: یکی از راههای بسیار خوب برای آشنایی با افراد جدید پیدا کردن و عضویت در گروههایی است که بر اساس علاقه و یا حرفه کاربران قابل دسترسی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید