آموزش لینکدین: راهنمای جامع استفاده از شبکه اجتماعی کاری LinkedIn

برای مثال، اگر پادکست تولید کردهاید، میتوانید لینکهای قسمتهای خود را در لینکدین (مثلاً آهنگهای SoundCloud) برای تبلیغ کار خود به اشتراک بگذارید. از لینکهای وبلاگ و وب سایت در پروفایل لینکدین خود استفاده کنید. صفحه لینکدین خود را طراحی کنید. کمی در مورد اعضا و مشتریانی که پروفایل شما را مشاهده میکنند و محتوای بازاریابی که در لینکدین به اشتراک میگذارید، بیاموزید. تصاویری که عرض بیشتری نسبت به طول داشته باشند در لینکدین بهتر نشان داده میشوند. در نتیجه، به آن کاربر/شرکت هشدار داده میشود که شما آنها را منشن کردهاید، و نام آنها نیز به پروفایل و صفحه بهروزرسانی وضعیت پیوند داده میشود.

در لینکدین، میتوانید کاربران و سایر شرکتها را در بهروزرسانیهای استاتوس خود برچسبگذاری یا منشن کنید، مانند روشی که در فیسبوک، توییتر یا اینستاگرام کار میکند. متنهای طولانی توجه خوانندگان را به خود جلب میکند و منجر به ماندگاری طولانی تری در برنامه میشود. در آموزش استفاده از Linkedin، آنها را در انتهای متن قرار دهید تا خوانندگان هنگام خواندن پست اذیت نشوند. پستها را با متن طولانی ایجاد کنید. آموزش استفاده از Linkedin به این صورت است که میتوانید برای اعضای گروه پیام ارسال کنید یا یک پست گروهی ایجاد کنید.

هشتگها اغلب برای تاکید بر پست لینکدین شما استفاده میشوند، اما در واقع هدفی را دنبال میکنند که میتواند استراتژی بازاریابی شما را به سمت بهتر شدن تغییر دهد. یادگیری آموزش روش کار با لینکدین و استفاده بهینه از تمامی امکانات آن میتواند ارتباطات زیادی در زمینه شغلی شما برایتان فراهم کند و همچنین اعتبار شما را نزد دیگر همکاران خود به اندازه زیادی بیشتر کند.

برای افزایش کلیک، لینکهایی به محتوا و اطلاعات کسب و کار شما نیز میتواند به پروفایل شما اضافه شود. اگر فرصتهای شغلی را از طریق LinkedIn بازاریابی میکنید، این یک ابزار عالی برای شما است. تا زمانی که محتوایی که پست میکنید، ارزش داشته باشد و به مخاطبان شما مرتبط باشد، در پست کردن محتوای دیگران در پلتفرم موفق خواهید بود. اگر از LinkedIn Recruiter استفاده میکنید، میتوانید از Saved Searches برای ذخیره معیارهای جستجوی خود استفاده کنید. اگرچه یکی به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد، اما میتوانید آن را بهروزرسانی کنید تا برند شخصی و علایق خاص خود را به نمایش بگذارید یا چشم مدیران و استخدامکنندگان را جلب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید