آموزش لینکدین: راهنمای جامع استفاده از شبکه اجتماعی کاری LinkedIn

شما در این پلتفرم پست میگذارید، به کاربران دیگر پیام میدهید و در گروهها عضو میشوید. حتما یادتان باشد که یک تصویر هم به پروفایل خود اضافه کنید زیرا بیشتر کاربران تمایلی به برقراری ارتباط با پروفایلهای بدون عکس ندارند. برخی از مواردی که میتوانید آنها را به پروفایل خود اضافه کنید شامل اطلاعات پایهای از رزومه، خلاصهای از زندگی نامه و علایق، اطلاعات تماس، لینک بلاگ یا وبسایت، کارفرمایان قبلی، کتابهای منتشر شده و پروژههای کاری مهم و برجسته میشود. لینکدین طی چند سال گذشته چندین گزینه مختلف برای ارسال محتوا را به پلتفرم خود اضافه کرده و اکنون راههای ارسال پست در این شبکه اجتماعی نسبت به قبل افزایش است.

در آموزش فعالیت در لینکدین، اکنون تنها کاری که لازم است انجام دهید ساخت یک حساب کاربری در لینکدین است که در ادامه راهنمای روش کار با لینکدین، خواهید خواند. روش کار با لینکدین این است که فریلنسرها میتوانند نشان ProFinder را در پروفایلهای خود قرار دهند تا مهارتها، تخصص و توصیههای خود را به مشتریان نشان دهند. در راهنمای جامع لینکدین میتوانید از گروه خود برای تثبیت خود به عنوان یک رهبر فکری در صنعت خود، رشد جامعه ای از طرفداران، ایجاد ایدههای محتوای بازاریابی جدید، ارتقاء آگاهی از برند و ایجاد ارتباطات جدید استفاده کنید. از آنجایی که پروفایل لینکدین حکم رزومه یا کارت ویزیت شما را دارد، در حقیقت میتوان آن را یک ابزار بازاریابی تلقی کرد.

اگر فرصتهای شغلی را از طریق LinkedIn بازاریابی میکنید، این یک ابزار عالی برای شما است. این ابزار که در تنظیمات اصلی از طریق گزینههای کشویی پروفایل قابل دسترسی است، شما را قادر میسازد تا افرادی را که از صفحه شما بازدید کرده اند، شناسایی کنید. توصیه ما این است که تا جایی که میتوانید با افزودن افرادی که در حلقه کاری شما قرار دارند و همچنین افرادی که در حلقه کاری آنها هستند کانکشنهای خود را افزایش دهید. علاوه بر این ویژگیهای جدیدی مثل InMail که از طریق آن میتوان به افرادی که با آنها در ارتباط نیستید پیام ارسال کنید و همچنین فیلترهای به خصوص که سرعت جستجو را بیشتر میکنند هم در نسخههای پولی در دسترس کاربران قرار میگیرند.

حتی برخی از وبسایتهای کاریابی قسمتی برای اتصال پروفایل لینکدین کاربران به سایت خود دارند. در راهنمای جامع لینکدین، آیا میخواهید کاربر یا شرکت دیگری از لینکدین به روز رسانی وضعیت شما را ببیند؟ آموزش استفاده از Linkedin به این صورت است که میتوانید برای اعضای گروه پیام ارسال کنید یا یک پست گروهی ایجاد کنید. ولی به اندازهای فضا برای توضیح تمام و کمال یک موضوع یا نکته به خصوص در اختیار دارید. در نسخههای پولی این امکانات به شکل گستردهتر و کاملتری در اختیار کاربر قرار میگیرند. ارسال پست: از طریق قابلیت ارسال پست لینکدین کاربران میتوانند پستهای خود را انتشار دهند و آنها را در دسترس هزاران کاربر دیگر قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید