آموزش تزیین گلدان سفالی + تصاویری از گلدان های سفالی تزیین شده شیک

تمام گلدانهای این برند بدون هر گونه قالب گیری تولید میشود و همین قابلیت باعث منحصر به فرد شدن هر محصول نسبت به محصول دیگر خواهد شد. امروزه صنعت سفالگری نیز مانند دیگر صنایع بسیار پیشرفت کرده است به طوری که گلدان های سفالی که امروزه در کارگاه ها تولید می شود بسیار متنوع تر از لحاظ نقش و نگار می باشند.

گلدان های پلاستیکی قوی تر و انعطاف پذیر تر از سایر گلدانها هستند. این گلدانها به دلیل نزدیکی به طبیعت و امکان رنگ آمیزی و طرح دار کردنشان، حس و حال خوبی را به انسان می دهند و در دکوراسیون منزل یا محیط کار موثرند. اگر شما همدوست دارید حال و هوای منزل و گیاهانتان را بهتر کنید حتماً به ریگارت سر بزنید. گلدان سفالی یکی از جمله انتخاب های بسیار مناسبی برای خرید یک وسیله تزئینی و دکوری برای زیباتر کردن منزل و ساختمان خود داست که در مرکز خرید بسیاری از شهر ها این محصولا با کیفیت بسیار بالای عرضه و به فروش می رسد.

و بعد از آبیاری گیاهان برای مدتی طولانیتر خاک گیاه خیس خواهد ماند. گلدان های سفالی به دلیل داشتن منافذ بسیار، به سرعت آب را از دست میدهند و گیاه داخل آن ها به آبیاری بیشتری نیاز دارد. علاوه بر آن این گلدانها در برابر پوسیدگی مقاومت بسیار بالایی دارند و در برابر ضربه استحکام بالایی از خود نشان میدهند.

گلدانهای چوبی از جمله گلدانهایی هستند که دارای تخلخل میباشند اما میزان تخلخل آنها از گلدانهای رسی کمتر است چوب به مرور زمان در اثر رطوبت میپوسد و از بین میرود گاهی دیواره داخل گلدانهای چوبی را با پلاستیک میپوشانند تا عمر آنها را افزایش دهند.اصولاً گلدانهای چوبی برای کاشت و نگهداری نهال درختان و درختچههای بزرگ استفاده میشود این گیاهان ممکن است برای چند سال در این گلدانها نگهداری شوند. گلدان سفالی یکی از انواع گلدان ها هستند که از گذشته طرفداران بسیاری در میان عموم داشته است. اول گلوله های کوچک (به اندازه نخود یا کمی بزرگ تر) از هر رنگ، درست کنین.

دیدگاهتان را بنویسید